Skocz do zawartości
Forum

Sexy ciałka


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Rafaello nie mam zamiaru dalej się z tobą kłócić, ale proszę cię, nie wmawiaj mi, że byłam wobec ciebie chamska, bo nawet nie nazwałam cię "pedałem", ponieważ szanuję gejów i co najwyżej ci zasugerowałam, że może jesteś homoseksualistą i wtedy nie chodziło tylko o twoje zdjęcia (już nawet nie pamiętam o co, bo to było dawno i nie chce mi się wątku szukać). A ty wciąż mi i innym wmawiasz, że jaka to ja chamska nie byłam. Wybacz, ale gdybym ja ciebie wyzywała, to co innego, ale ja ciebie nie wyzywałam, a ty ciągle pisałeś do mnie, a ty siaka i owaka, a ty idiotko, pusta głowo, grubasko itd. To jest strasznie niedojrzałe i dlatego właśnie po twoich postach widać, że zareagowałeś dziecinnie. A że ja lubię się czasem posprzeczać, to tylko pociągnęłam tą dyskusję, żeby zobaczyć na co ciebie stać :) tyle. A więc kończę pisanie o tych bzdetach, bo zaśmiecamy wątek.

Odnośnik do komentarza
Gość spokój

podzielam pinie motyla w 210%! ty acha, piszesz chyba 800 razy to samo, żę uważasz się za ładną. I bardzo dobrze! choć nie chętnie to piszę bo jestem też kobietą, my mamy często zdolność do samtortur( że tak powiem) i niskiej samooceny. Nie bawciesię ludzie w psychoanalityków.bo po co? z 75% ten wąteczek składa się z kłótni aha z rafaellem i kilkoma innymi, po co to wam? Nie znizaj się to poziomu niemądrego wroga, " abyś nie był jemu podobny" spokuj ludzie, nie zniżajcie się!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość bła-hahahahahaaaaa

Acho, uprzejmie cię informuje że sie złamałaś, rafaello się uciszył, a ty? Przyznam, że też bym się zdenerwowała, gdyby ktoś pisał że jestem chamska i w ogóle, ale skoro rzuciłaś rękawicę rycerską( bo z tego co pamiętam to byłaś ty), a potem złamałaś się, znaczy że nie masz za grosz honoru, nie potrafisz zacisnąć zębów

a, skoro nie potrafisz się nie odzywać zakładaj wątek pdt. "szukam kogoś do wiecznych kłótni i..."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...