Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pistoletka

ja mam 27,kiedys mi sie nie podobala,ale odkad mam fajnego faceta i on mowi ,ze jest ladna,ze go podnieca,ze mu sie podoba wszystkie kompleksy poszly w zapomnienie,nikt nie jest idealny,trzeba tylko znalezc akceptacje w ukochanej osobie

Odnośnik do komentarza
Gość angelam1

Kurczak1999
Każda różyczka ma swój indywidualny smak i zapach a czy z fujarką jest podobnie? Ja uwielbiam jak czasem moja śliczna mnie w weekend budzi tak oralnie bo czasem rano po prostu stoi :) i nie może się powstrzymać i do buzi wkłada :) haha

Niektóre na tej tablicy są naprawde obleśnie przedstawione. To zupełnie inaczej wygląda.

Odnośnik do komentarza

Jak mozna tak pisac...brak slow normalnie. Myslicie panowie ze kobieta sobie wybiera jaką chce mieć cipke??? No wlasie nie mamy wyboru z jaka sie urodzimy taka mamy. Co do operacji labioplastycznych to głupotka wg mnie. Po co to robic? Jesli facet sie zakocha w kobiecie to powinnien takze pokochać jej wygląd tu i tam. Panowie...opanujcie sie bo wy z tym waszymi ptakami tez róznie macie,ze nie zaglebie sie w szczegoly....

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość WszystkoZajęte

Witam
Ja mam (nie)przyjemność widywania codziennie własnej 8-meczki. Panowie, powiedzcie mi proszę, czy bardzo to paskudne?
No, nie jest taka różowiutka, tylko... pewnie wiecie.
Bardzo to przeszkadza?
Ładnie proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast mam lat malo, bo ponizej 20 i numerek 28 ;) taka moja uroda. Kiedys mialam ogromne kompletksy na tym punkcie, ale wyleczyl mnie z nich moj chlopak, ktory strasznie szaleje za moja cipka i bardzo mu sie podoba. Jak to sie mowi "o gustach sie nie dyskutuje". Każdemu ma prawo podobac sie cos innego.

Odnośnik do komentarza
Gość szczesliwa123

Kolezanko wyzej nie musisz miec kompleksow Twoja strefa intymna jest tylko dla Twojego faceta a jesli on Cie kocha to nie bedzie mialo dla niego znaczenia jak wyglada Twoja strefa intymna tylko to co masz w sercu i w głowie a jesli za to Cie pokochal to reszta też napewno mu sie podoba;) Sukcesem jest zaakceptowac siebie sama a reszta zaakceptuje nas napewno, pozatym każda kobieca strefa intymna jest bardzo ładna:)

Odnośnik do komentarza
Gość 1995ola1995

Ja mam niestety 10. Nie moge się do niej przekonać, według mnie jest aseksualna. Zwykłe przecięcie między nogami, nic mi nie wystaje. Wargi sromowe mniejsze są tak malutkie, że żeby je zobaczyć musze mocno rozchylić większe. Cipka sprawia wrażenie stale zamkniętej. Oglądałam dużo zdjęć kobiet i bardzo mało widziałam cipek podobnych do mojej. Widocznie są rzadkością. W zupełnej więkrzości widziałam cipki z wielkimi, wystającymi wargami sprawiającymi wrażenie, że cipka jest stale gotowa do stosunku. Boże jak ja bym chciała mieć taką cipke jak 4, 7 lub 23. Może nie mają dużych warg sromowych, ale przynajmniej są otwarta i wszystko jest na wierzchu. Nigdy nie miałam żadnych kompleksów, ale moja cipka wprawia mnie w takie, że nigdy jej nikomu niepokaże ze wstydu

Odnośnik do komentarza

a ja chyba każdego rodzaju pusie przytulałem , ogolone i zarośnięte z małymi i duzymi wargami , wszystkie były dla mnie piękne i wilgotne i chciałbym więcej , bo to lubię. a dla tematu moja piekna ma 27 ale lekko przystrzyżoną

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...