Skocz do zawartości
Forum

Jak naturalnie powiększyć biust?


Gość anetta 1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ramoneska

Tak, nie rozumiemy problemow, ktorych sami nie mamy. Ja tez mamy maly wiec rozumiem, ze ktos chce powiekszyc. Czytalam w jakiejs babskiej gazecie ze mozna powiekszys biust tak jak usta dzieki wstrzykiwaniu (botoks czy co?), ale to daje efekt na jakis czas tylko. Tak to nie ma zadnych sposobow, ale nie smuc sie;-)

Odnośnik do komentarza

Przyznaj się nie rozumiem i bardzo chętnie bym się z Wami zamieniła na biusty :) Może wtedy bez większych problemów bym sobie bluzkę lub sukienkę kupiła. A co chodzi o botoks do piersi to też słyszałam. Ale ostatnio natknęłam się na reportaż (no tylko że to już jest operacja) o pobieraniu tkanki tłuszczowej z ud i wstrzykiwaniu jej do piersi.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Czy tabeltki na wzrost piersi są skuteczne? Jeśli tak to jakie?
Słyszałam o wielu tabletkach, podobno są naturalne, bezpieczne i skuteczne.
Producenci zapewniają wzorst piersi o nawet 2 rozmiary. Czy mając 17 lat mogę je stosować? I czy efekty bedą na prawde widoczne i dlugotrwałe?

Odnośnik do komentarza

W porównaniu do innych metod powiększania piersi tabletki działa najlepiej i najszybciej. Ćwiczenia na powiększanie biustu zazwyczaj trwają miesiącami, a efekt i tak jest mało widoczny. Zazwyczaj najbardziej niecierpliwi decydują się na operacje plastyczną i wszczepiają silikonowy biust. Poza tym niepewność wyników i ogromny ból jaki temu towarzyszy nie jest warty swej ceny. Tabletki Powiększające Biust wpływa na Twój naturalny metabolizm , powoduje zwiększenie ilości komórek, a co za tym idzie zwiększenie rozmiaru biustu!

Odnośnik do komentarza

U mnie pomogły w zasadzie dwie rzeczy
1. Push up - dobry stanik potrafi zdziałać cuda. Nikt wcale nie musi wiedzieć co mam pod stanikiem a coś takiego znacznie poprawia mi humor :)
2. Tabletki plus żel perfect bust. Poczatkowo miałam problemy z uwierzeniem w skuteczność takich kuracji, poza tym ponoć inaczej dziala na rożne kobiety. U mnie efekt był bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie chcę na razie brać tabletek, bo nie zależy mi na tyle powiekszeniu biustu co ujędrnieniu. Ogólnie to nigdy nie byłam posiadaczką małego biustu ale od czasu od kiedy zakończyłam karmienie dziecka to stracił na jędrności. I zwisa.... Jakiejś tragedii nie ma. Ogólnie zobaczyłam, że w tej serii Perfect bust jest jeszcze krem... Czy któraś z Was używała może kremu? Bo kupiłam sobie eveline i działanie bardzo słabe, teraz chciałabym sobie dla kontrastu zamówić coś z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas postanowiłam wypróbować to serum. Serum jest już u mnie praktycznie zdenkowane więc mogę podzielić się opinią :) Produktów do biustu używam od ponad 11 lat- zaczęło się po porodzie a teraz to tak sobie po prostu zapobiegam- no wiadomo że grawitacja kiedyś tam i tak zrobi swoje ale puki co między pępkiem mogę nosić naszyjnik a nie piersi więc spoko :D Serum w porównaniu do innych naprawdę super, ujędrnia, nawilża, skóra jest po nim wyraźnie napięta. Po kilku użyciach widziałam efekt w stosunku do skóry. Jednak po miesiącu stosowania dwa razy dziennie widziałam sporą różnicę w ujędrnianiu. Tak więc na razie jest na samym szczycie produktów do biustu w mojej ocenie :P Chociaż tak jak piszę, jest to jedynie moja ocena, komuś może nie podpasować ...

Odnośnik do komentarza
Gość Mariolka888

Używam serum perfect bust i jestem zadowolona. Zauważyłam ujędrnienie , poprawę linii biustu oraz wygładzenie - są to obietnice producenta , oczekiwania zostały spełnione, a jak wiadomo w przypadku wielu kosmetyków są to obiecanki cacanki. Tutaj tak nie ma. Kosmetyk kosztuje, ale swoje jednak robi. Jeśli chodzi o dekolt to tylko i wyłącznie nawilżenie, no może lekkie napięcie skóry.

Odnośnik do komentarza
Gość kamila294

No właśnie ja bardzo chciałabym mieć większe :( I nie mogę pogodzić się z tym ze biust mam taki a nie inny.... Nie wiem czemu są tak małe bo moja mama i moja siostra mają dość spory biust, nie tak jak ja. bardzo Próbowałam różnych ćwiczeń,które są polecane ale nie działają. Zastanawiam się nad tym kremem i tabletkami ale czy są bezpieczne?

Odnośnik do komentarza

Stosowałam tabletki i serum perfect bust, na początku oczywiście wczytałam się w składy i są to naturalne substancje. Mi pomogły, piersi wygladają lepiej .Ale nie zagwarantuje Ci na 100% ze i Tobie to pomoże. Musiałabyś sama przetestować.

Odnośnik do komentarza

Czytałam o tych wszystkich hormonach ale tak szczerze to średnio mi sie uśmiecha faszerowanie się feromonami tylko po to aby powiekszyć sobie biust ;/ Wolałabym jakiś bardziej naturalny sposób, krem ewentualnie w ostateczności tabletki. ogólnie widziałamże masa dziewczyn kupuje takie tabletki na allegro tylko jakie wybrać bo jest wiele rodzajów.Czy wszystko jedno i to samo?

Odnośnik do komentarza

Oj nie. Na pewno nie jest to jedno i to samo. Preparatów jest bardzo dużo ale na allegro bardzo często są podróbki. Pewnie nie są szkodliwe ponieważ to jakis cukier w opakwaniu, ale i nie zadzialają. Najlepiej jakbyś zdecydowała sie na zakup takich tabletek w sklepie oraz poczytała sobie o tym, które są dopuszczone przez polski nadzór farmaceutyczny. Ze swojej strony polecam prefect bust ( plus dodatkowo żel - pewnie jeśli kupisz kilka opakowań to dostaniesz go w gratisie ponieważ w wielu miejscach są takie włąśie pakiety).
 

Odnośnik do komentarza

Oj składu Ci nie dam poniewaz wyrzuciłam opakowanie zewnętrzne i nie mogę powiedzieć. Jednak pamiętam,że zwróciłam na to uwage oraz był dosć naturalny ( szczegolnie jeśli porówna się to do tego co się sprzedają w drogeriach). A i sklepy mają swoje sklepy na allegro i pewnie sprawdziłaś sobie ten sklep. Nie wiem czy krem Ci coś da bo moim zdaniem lepiej powiekszają same tabletki perfect bust Ale możesz przetestowac jeśli Cię to ciekawi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...