Skocz do zawartości
Forum

Refundacja zmniejszenia biustu


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

czyli z tego co piszą poprzednicy musisz pamiętać, że NFZ zwraca koszty o ile placówka ma podpisaną umowę z NFZ, o ile masz problemy związane z dużym biustem jak np. problemy z kręgosłupem, poczytaj sobie w Internecie np. tutaj - klik znajdziesz opinie innych kobiet.
Tak jak pisały poprzedniczki jak się ma mały biust chce się mieć duży, jak ma się duży chce się mieć mały, dlatego jeśli za operacje ma płacić Fundusz Zdrowia musi to wpływać lub zagrażać naszemu zdrowiu lub życiu. Nie może być to "widzi mi się"

Odnośnik do komentarza

Ja miałam operację zmniejszenia biustu w Knack Clinic we Wrocławiu, doktora Knakiewicza polecam całym sercem. To świetny chirurg, tez miałam ogromny biust i no cóż kręgosłup dawał się we znaki, pewnie znacie mój ból :). Operacja przebiegła pomyślnie, teraz piersi są podniesione, o wiele, wiele mniejsze i wyglądają całkiem naturalnie :). 

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja nawet nie myślałam o refundacji, po prostu chciałam mieć już to zrobione i mieć z głowy. Operacji pojął się u mnie dr Łątkowski z Polanicy-Zdroju. Tam w klinice po konsultacjach chirurg pomógł mi wybrać dobry dla mnie, mniejszy rozmiar i ocalić mnie od wiecznego bólu pleców. Zdecydowanie go polecam, wie co robi i jest doskonałym lekarzem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...