Skocz do zawartości
Forum

Rozmowy o seksie na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Achaa- niestety nie udało się - dalej zaśmiecasz posty np. ostatni "Czy chodzicie bez stanika?".
Dalej pomimo próśb innych użytkowników piszesz na mój temat zupełnie bez tematu. Tak więc tutaj jest oddzielny post możesz pisać o mnie :) zapraszam chętnie odpiszę na każdy nawet najgłupszy twój post . Ponieważ zachowujesz się jak prostak prosimy dzieci by nie czytały poniższych postów.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Tytuł został zmieniony,by nie zaogniać konfliktu. Osoby biorące w nim udział mogą w tym miejscu wyjaśnić sobie wszelkie problematyczne kwestie w kulturalny sposób. Wyzwiska, wulgaryzmy itp. będą usuwane a autorzy takich postów poniosą konsekwencje.
Pozdrawiam
Moderator

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Achaa nie chcesz się sprzeczać ani krytykować tylko samo to ci jakoś wychodzi? Zobacz ilu ludzi na forum uważa, że bredzisz bez sensu, obrażasz już nie tylko mnie, ale innych - zachowujesz się jak buc - podejrzewam że jesteś starym grubym facetem, który komina dawno nie czyścił :) Była kiedyś taka reklama ostrzegająca dzieci przed przyjaźniami internetowymi

Odnośnik do komentarza

nikogo poza tobą nie obrażam, raz mi się zdarzyło, a kłócenie się nie jest równoznaczne z obrażaniem. Ciebie obrażałam, to fakt, bo nie lubię takich zboczków, którzy do tego chętnie by zdradzili swoją partnerkę i flirtują z innymi na jakimś w większości babskim forum... dla mnie to chore.
Taaaa, jestem grubym facetem haha ^^ supcio, długo nad tym myślałeś?

Odnośnik do komentarza

No ty udajesz głupiego bu jednak coraz bardziej jestem pewien że jesteś facetem.

Przecież piszesz tak zacytuje
"I też nie rozumiem kobiet, które tak chętnie z nim tu piszą, chyba wam czegoś w życiu brakuje. Dziewczyny, które wołają tylko och ach och na widok faceta po prostu mnie dobijają ^^"

kolejny twój cytat "Dla mnie takie broniące go panienki och ach za każdym mężczyną są na podobnym poziomie jak i on."

i kolejny " Dziewczyno, jak jesteś nowa, to proszę cię, nie wypowiadaj się na ten temat, bo ja jestem tu od dawna "

Jak ktoś jest od dawna to może komentować, a jak jest nowy to nie ma prawa? Gdzie tak jest napisane w regulaminie? Obrażasz innych i nawet tego nie widzisz głuptaku :)

ps. chyba wiem na jaką partię głosujesz w wyborach bo ton wypowiedzi jest jednoznaczny :)

Odnośnik do komentarza

o Jezu...
Czy ja zabroniłam komuś komentować? Nie. Chodzi mi o to, że tamta dziewczyna nie wiedziała o co chodzi i dlaczego piszę jak piszę, a wypowiada się na ten temat.
Nie przekręcaj kota ogonem.
Jestem kobietą, do tego młodą 20latką i nie głosuję w wyborach, bo mnie nie interesuje polityka hehe :)))

Odnośnik do komentarza

Nie mówi się przekręcaj kota ogonem - tylko nie odwracaj kota ogonem. Jak nie głosujesz to się nie chwal bo to znaczy że jesteś aspołeczna. Jednak jak będziesz głosować to jednak wiemy na jaką partię - łatwo się domyślić. Nie dociera do pustej głowy choćby ci już wszyscy napisali ty dalej najmądrzejsza, boże widzisz i nie grzmisz. Poraża mnie to że masz takie wąskie horyzonty cóż pewnie tak zostałeś wychowany... w zasadzie niewychowany!

Odnośnik do komentarza

Kłocimy się o kulturę wypowiedzi. O to że każdy ma prawo się wypowiedzieć nie obrażając innych, że każdy może mieć swoje zdanie. Chcemy tworzyć fajne forum ale kulturalnie dyskutować a nie słuchać jak mi ktoś ubliża bo uważa że jest mądrzejszy, rozumy pozjadał bo ma już 20 lat i męża. Każdy jest inny ale to nie znaczy że gorszy tak uważam ja. Nie dam się obrażać i stąd dyskusja-jałowa bo nie dociera ale cóż nie każdy nadaje się na partnera w dsyksusji ...

Odnośnik do komentarza

Jestem na tym forum od dawna, ale zalogowałam się kilka dni temu, bo nie było mi to wcześniej potrzebne, ale ostatnio wstawiałam fotkę do mojego wątku i do tego trzeba się zalogować. Dotarło?
Austeria ja nie narzekam na nasz kraj więc się odp., jasne? Nie interesują mnie wybory itp, mam to głęboko tak naprawdę i to jest MOJA SPRAWA.
Kurczak, pisałam ci już 1783783254428 razy,że nie chodzi o rozmowy o seksie tylko o to, że jesteś niewierny swojej pannie, zboczony, zamieszczasz zdjęcia swojego sisiora na tym forum, choć może nie każdy chce to oglądać, jasne? Nie domagaj się szacunku, bo sam go nie okazujesz swojej pannie flirtując tu z innymi i pisząc z innymi babami o seksie. Po co ci to? Co nas obchodzi twój stojący wacek? Wacek jak wacek, nic wyjątkowego i myślisz, że będziemy tu miały zaraz mokro w gaciach? Choć widać niektóre już miały skoro cię tak bronią :DDD ale to już zostawię bez komentarza, bo zaraz będzie, że jestem taaaka niemiła i niewychowana. Tak, akceptujmy wszystko i wszystkich, niech ludzie zachowują się jak buraki, zdradzają, robią z siebie głupków i jeszcze ich brońmy. W przeciwieństwie do was potrafię zwrócić uwagę i chętnie bym tej dziewczyne Kurczaka opowiedziała jaki cudowny jest jej mężczyzna hahahaha

Odnośnik do komentarza

super, zboczony kurczak i jego króliczki playboya ^^ część z was jest po prostu śmieszna... jak zwykle stado napalonych łani leci tylko za facetem, bo wam wystarczy penisa pokazać ^^ znajdź sobie austerio jakiegoś kochanka, to może ci przejdzie :)))
nie napisałam do ciebie ty k. i nic z tych rzeczy, napisałam po prostu żebyś się odp. i tyle :) to moja sprawa czy interesuję się polityką czy nie. Nie oglądam informacji, nie czytam o partiach i nowych poczynaniach naszego prezydenta, bo mnie to nie obchodzi.
A argumenty ciągle podaję, to raczej kurczak woli zrobić z siebie ofiarę, że niby ja jestem ta zła ^^ a co ja zrobiłam poza obrażaniem go? Obrażam go nie bez podstaw. Nie znoszę takich facetów i tyle. Jestem bardzo tolerancyjna lecz nie dla takich mężczyzn. On nie okazuje szacunku swojej kobiecie, to czemu ja mam jemu okazywać szacunek? Dla mnie to po prostu kolejny zbok z gimnazjum, żałosny niedojrzały nastolatek. Tyle ^^
I nie ja założyłam ten wątek, ale kurczak hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...