Skocz do zawartości
Forum

Czy warto stosować botoks?


Gość aquara

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie botoks na czole . Chodzę raz do roku, nie potrzebuję wczesniej, Nic się nie dzieje, dla mnie było to wybawienie bo miałam mocną mimikę. I zmarszczki bardzo mnie postarzały. Na botoks chodzę tutaj w Krakowie:

https://www.derma-med.pl/botox/

Zabieg jest bezbolesny, wykonany szybko. 

Poza tym przez lekarza - to bardzo ważne, tylko wtedy ma się pewnosć, ze wszystko jest wykonane bezpiecznie. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio czytałam o głębokiej mezoterapii usieciowanym kwasem hialuronowym i tak się zastanawiam, czy by na to się nie wybrać. Sporo kasy, ale dziewczyny piszą, ze warto. Ja biorę poprawkę na to, że każdy organizm jest inny i to co u jednych się sprawdza świetnie, u innych może być nieskuteczne.

Odnośnik do komentarza
Gość marcelinaa
1 godzinę temu, Gość szara napisał:

Ostatnio czytałam o głębokiej mezoterapii usieciowanym kwasem hialuronowym i tak się zastanawiam, czy by na to się nie wybrać. Sporo kasy, ale dziewczyny piszą, ze warto. Ja biorę poprawkę na to, że każdy organizm jest inny i to co u jednych się sprawdza świetnie, u innych może być nieskuteczne.

 

Brzmi ciekawe, lepsze chyba takie zabiegi, niż stosowanie botoksu. Mnie się tak wydaje, ale to chyba powinien rozstrzygnąć lekarz medycyny estetycznej albo kosmetolog, osoba, która zna się na rzeczy po prostu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.04.2022 o 16:49, Gość szara napisał:

Ostatnio czytałam o głębokiej mezoterapii usieciowanym kwasem hialuronowym i tak się zastanawiam, czy by na to się nie wybrać. Sporo kasy, ale dziewczyny piszą, ze warto. Ja biorę poprawkę na to, że każdy organizm jest inny i to co u jednych się sprawdza świetnie, u innych może być nieskuteczne.

Gdzie to można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość WeronikaX napisał:

Gdzie to można zrobić?

A skąd jesteś? Sprawdź sobie stronę Magicznej Kliniki tam są wypisane lokalizacje, w różnych miastach przyjmują, więc na pewno znajdziesz gabinet niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Ceny mają też bardzo przystępne, dlatego najlepiej umawiać się z wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co ja do botoksu zawsze miałam takie sceptyczne nastawienie, ale moja mama poszła na taki zabieg jakiś czas temu i muszę przyznać, że dobrze wygląda, młodziej, a robiła tylko zmarszczki nie żadne zagęszczanie skóry czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Czy warto? No co kto lubi, co komu się podoba. Każdy ma inne potrzeby. Ja od 2 lat chodzę na botoks i rezultat mi się podoba, robię też usta, wyglądam mimo wszystko nadal naturalnie. Trzeba po prostu nie przesadzać i wszystko będzie ok. Botoks jest bardzo krytykowany i całkiem moim zdaniem niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość dyda napisał:

W Magicznej jest fajny zabieg wolumetryczny, można zdecydować się na modelowanie twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, 1 ml kosztuje 499 zł, także prawie połowę taniej, niż normalnie.

Bardzo dobra cena, mam nadzieje, że cena nie idzie w tym wypadku z jakością  zabiegów ? Ale z tego co piszecie to klinika ma dobre opinie.

Odnośnik do komentarza

Botoks ma różne zastosowanie dziewczyny, ja na przykład w MK leczyłam nim bruksizm, wiem, że można za jego pomocą leczyć też nadpotliwość. Możliwości jest dużo. Lekarze w magicznej kompetentni, widać, że mają duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza

na nadpotliwość botoks jest bardzo dobry ? Ja ogólnie uważam, że wszystko jest dla ludzi i jak się ma odpowiedni budżet to warto zdecydować się na korzystanie z medycyny estetycznej, swoją drogą teraz to bardzo dobry biznes ? 

Odnośnik do komentarza
Gość AlicjaA
W dniu 28.04.2022 o 15:07, Gość Podpora napisał:

Bardzo dobra cena, mam nadzieje, że cena nie idzie w tym wypadku z jakością  zabiegów ? Ale z tego co piszecie to klinika ma dobre opinie.

To chyba połowę taniej niż normalnie w stacjonarnych gabinetach kosmetycznych, czy te ceny zawsze są takie niskie?

Odnośnik do komentarza
Gość bardos63
55 minut temu, Gość AlicjaA napisał:

To chyba połowę taniej niż normalnie w stacjonarnych gabinetach kosmetycznych, czy te ceny zawsze są takie niskie?

Tanio nie zawsze znaczy słabo, w tym wypadku tak jest. Klinika medycyny estetycznej na najwyższym poziomie. Myślę, że każdy powinien sprawdzić ich ofertę, być może okaże się dla Was ciekawa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...