Skocz do zawartości
Forum

Jak zerwać z chłopakiem?


Gość sacura

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie, moi drodzy, ze poskutkowalo!!! Wreszcie mam od niego spokoj i juz od kilki dni nie dzwoni do mnie! a bylo to tak, ze kiedy zadzwonil kolejny raz, stanowczym zimnym tonem mu powiedzialam: Marcin, nie chce sie z toba spotykac, nie kocham cie i nie dzwon do mnie wiecej, to koniec, wszystkiego dobrego zycze" i sie rozlaczylam. Nawet nie zdazyl nie powiedziec. ale..teraz mi jest go troche zal.

Odnośnik do komentarza

Teraz on pocierpi , zależy jaki ma charakter , ja po takim czymś poczekałbym aż Tobie się pogorszy , bo przecież nic nie trwa wiecznie , a żeby było dobrze wczesniej musi być źle czasami nawet bardzo źle. Więc na jego miejscu bym poczekał jak u Ciebie bedzie gorzej i pojawił się z nową dziewczyną :D

Odnośnik do komentarza

Trzeba to zrobić delikatnie, ale skutecznie. Jeśli podejmiecie taką decyzję, to nie warto się z niej wycofywać, bo na pewno to do niczego dobrego nie doprowadzi. Tutaj https://kobiecystyl.pl/jak-zerwac-z-chlopakiem-10-krokow-do-rozstania/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł, w którym znajdziecie praktyczne porady. Warto je wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...