Skocz do zawartości
Forum

Czy rozmiar penisa i rozmiar piersi mają znaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

co do penisa, to znaczenie ma grubość, a nie długość, bo to od grubości zależą doznania, punkt G jest blisko wejścia do pochwy w końcu i do tego nie potrzeba długiego penisa :)
Piersi cóż... fajnie, jak są duże, ja na szczęście mam te swoje 70C, nie jest to jakiś wielki biust, ale nie jest też mały i podoba się - powiem szczerze :) jednak podczas seksu faceci raczej rzadko zwracają uwagę na wielkość biustu, a nawet słyszałam, że do seksu wolą mniejsze, bo łatwiej je objąć :D tak w ogóle to najlepiej mieć takie średnie moim zdaniem :) nie przytłaczają, ale też nie rażą deską :)

Odnośnik do komentarza

gusta są różne. Jedni lubią duże piersi inni takie co sie w dłoni mieszczą albo jeszcze mniejsze. Jeśli zapytać się facetów jakie piersi im się podobają to nie sądze aby to był jeden typ piersi.
Co do penisa to tak jak pisałam wczesniej, dla mnie bardziej liczy się technika i atmosfera niż długość

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najbardziej podobają się kobiety o blond włosach sięgających pleców, delikatnych rysach twarzy, około 170 cm wzrostu. Piersi powinny być jędrne i kształtne, bo według mnie to bardziej podoba się facetom, niż jak zwisają do pępka. W talii dosyć wąska, w biodrach szersza, szczuplutkie uda i długie zgrabne nogi.

Gdzieś czytałem, że ideał kobiety to proporcje 90cm x 60cm x 90cm (piersi, talia, tyłeczek)

Odnośnik do komentarza

dla mnie wielkość piersi nie ma znaczenia, moga być malutkie, bo to ze mi staje nie powodują tylko cycki tylko cała kobieta jej zachowanie, najważniejsza jest ładna twarz dziewczyny i ciało które też nie musi być idealne byle nie bardzo grube, a co do penisa to tak jak ktoś wczesniej napisał grubość jest najważniejsza :)

Odnośnik do komentarza

~Gaszka
:) dla mnie wielkość to nie wszystko bo co mi po penisie który ma 20 cm jak facet jest dupa i nic nie umie..

czasami to nie rozkminiam kobiet, wolicie napisac ze facet jest słaby w lozku zamiast normalnie K**** porozmawiać z nim o tym co lubicie jakieś wasze fantazje, fetysze nie wiem pokazac gdzie lubisz byc dotykana u nas to jest sprawa wiadoma, bez komunikacji nic by na swiecie nie bylo wiec rozmawiaj z nim, no chyba ze twoje ciało go nie pociąga i nie zachwyca sie nim nie chce cie namietnie dotykać to wtedy rozumiem ze mozna faceta nazwac slabym

Odnośnik do komentarza

W temacie penisów się nie wypowiem, bo facetowi to raczej ciężko ocenić :) Jeśli chodzi o biust to zawsze podobały mi się duże rozmiary ale czy wpływa to na satysfakcję w łóżku ? Cześciowo tak, gdyż seks hiszpański z dziewczyną, która ma miseczkę B to porażka niestety. Zawsze też fajniej skończyć na taki dorodny biust, więc jak dla mnie rozmiar piersi ma znaczenie :)

Odnośnik do komentarza

Mają znaczenie pod warunkiem że ktoś akurat lubi takie czy inne :) ja lubię małe piersi ale jeśli się zakocham to nie ma żadnego znaczenia. Jeśli jednak jestem akurat sam to oglądam się za kobietami w małymi piersiami akurat takie mi się podobają :) chcoć jak byłem nastolatkiem to akurat podniecały mnie duże (wtedy czym większe tym lepsze były )

:) nie przejmujcie się bo są różne gusta!

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie . piszę w sprawie takiej, moj penis wyglada tak jak prezentuja to fotki ..i chcialbym sie dowiedziec co mysla o nim kobiety ? czy jest w stanie zaspokoic taka wielkosc i grubosc ? pisze poniewaz wszedzie czytam, ze penisy po 18-20 cm ..a mojemu troche do takich rozmiarów ;/ i nie wiem co myslec. pozdriawiam, dziekuje. prosze o wiadomosci na forum a takze priv ;)

monthly_2012_10/czy-rozmiar-penisa-i-rozmiar-piersi-maja-znaczenie_324.jpg

monthly_2012_10/czy-rozmiar-penisa-i-rozmiar-piersi-maja-znaczenie_325.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...