Skocz do zawartości
Forum

Czy rozmiar penisa i rozmiar piersi mają znaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

no to chyba bede musiał sie wybrać do lekarza na porade. ale to za bardzo nie przeszkadza w uprawianiu sexu a jezeli chodzi o higienę to zsuwa mi sie podczas mycia wiec nie jest chyba az tak zlee, chociaz podczas takiego stanu jest wieksze prawdopodobiensto do stanów zapalnych dobrze mówie ? .. a co do mojego pierwszego pytania o , ze tak to nazwe gabaryty ..mogłbym prosić o opinie ?! wiem, ze nie wielkość ma znaczenie a technika ..ale jednaaak ;>. bo moim zdaniem piersi nie maja znaczenia, mozna zaakceptować każdy rozmiar ..

Odnośnik do komentarza

No dupy nie urywa :) ja mam większy ale mam kumpli co mają podobne (po basenie czy w saunie miałem okazję nie raz widzieć , chciał nie chciał) i ich babki jakoś specjalnie nie narzekały więc :) nie martwiłbym się na zapas. Zobaczysz w trakcie seksu czy babeczka jest zadowolona, pamiętaj rób wszystko by jej było dobrze bo sam to i tak doznasz spełnienia !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zdrowie to kobiety z małymi piersiami muszą się skupić na akceptowaniu siebie i zignorowaniu męskich potrzeb, a te z dużymi męczą się dość konkretnie. Podczas gdy grupa A nie musi ciągle myśleć o swoim biuście, to grupie D piersi same o sobie dają znać na każdym kroku i nie pozwalają biegać z godnością, ćwiczyć, chodzić bez stanika itd. :) Do tego mniejsze piersi to chyba mniejsze ryzyko nowotworu, choć druga strona medalu jest taka, że podobno mogą być za małe żeby wykarmić dziecko. Trudno to nazwać wadą kiedy ma się przed oczami obraz przyjaciółki karmiącej swoje dziecko i jęczącej z bólu bo sutki są już tak udręczone... Duże piersi to również bóle kręgosłupa, problem ze znalezieniem i dopasowaniem bielizny, ciężar na klatce piersiowej w czasie snu, trudności w spaniu na brzuchu...

Czyli pod względem zdrowotnym rozmiar jak najbardziej ma znaczenie i zdecydowanie wygrywa ten mniejszy.

A co z wizualnym? Jak to jest NAPRAWDĘ? Bo mnie się wydaje, że pod względem wizualnym i erotycznym małe piersi nie mają szans. Czy osoby deklarujące bycie zwolennikami małych rozmiarów i twierdzące, że są fajne w dotyku, korzystając ze stron erotycznych podążają za tym upodobaniem? Czy może wybierają duże "balony" bo jakoś tak bardziej ich potrzebują, bardziej ich to pociąga. A kiedy piersi nie są w zasięgu ręki :P to wtedy małe wydają się piękne? Albo że na bezrybiu i rak ryba?

Odnośnik do komentarza

Hmm . Według mnie to jest kwestia gustu . Nie którzy faceci lubią piersi, które mieszczą im się w ręce, a nie których podnieca wielkośc . A co do rozmiaru penisa to nie jest ważne czy jest bardzo duży ważna jest technika musisz robic tak , aby partnerce też było dobrze to sam poczujesz, że jest Ci dobrze . Takie jest moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Gość Małe cyce

Piersi mam średnie, miseczka C, zawsze dostarczały i dostarczają mi wiele satysfacji, Spotykałam się przez dwa lata z wielbicielem dużych cycy, seks był obłędny, było nam ze sobą super, ale i tak mnie namawiał na powiększenie biustu, Po co mam zmieniać swój biust, skoro według mnie jest całkiem niezły, mimo mojego wieku, nie wisi, jest kragły i każde dotknięcie jest wielką przyjemnością, więc rozstałam się z facetem, nie jesteśmy już z sobą ponad pół roku, a on ciągle dzwoni i piszę, bo teraz nagle podobają mu się "moje cycuszki" i nie może zapomnieć moich reakcji, myślę że miał już kilka partnerek, ale z żadną nie ma takiej satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelkaxxx

Dla mnie ani długość ani grubość nie ma znaczenia Kobietę można w różny sposób zaspokoić . Miałam kiedyś partnera ktorego członek wyglądał niemal tak samo jak Twój i potrafił mnie zaspokoić wystarczy że bardziej będziesz poruszał sie w górę i w dół i na boku a najważniejsza jest łechtaczka to na mnie zawsze działało zawsze możesz całować po szyji i ssac jej sutki to również podnieca ale ogólnie nie masz się czym martwić a wiem co czujesz bo sama mam problem bo czuje się nieatrakcyjna ponieważ mam piersi miseczka a i wstydze się leżeć nago przy mężczyźnie ponieważ wtedy już wgl maleńkie się wydaja.

Odnośnik do komentarza

Penisa i piersi na każdą okazję i dopasowanie mają ludzie mediów, ponieważ powiększają je lub zmniejszają metodami kwantowymi. To samo z libido mają je na każdą okazję. Energii też im nie brakóje, bo są doładowani na każdą okazję, tak żeby maksymalnie zaspokoić partnera lub partnerkę. Tosamo z orgazmem. Służy im do tego bezprzewodowy ELEKTROSEKS z nadajnika technicznego, napisanego w formie programu na komputer.

Odnośnik do komentarza

No coż. Wydaje mi się,ze wielkość piersi ma o wiele większe znaczenie dla kobiet niż dla mężczyzn.Jesli chodzi o mnie to każde piersi są dla mnie ładne. Te mniejsze i te większe. Moja żona jeste posiadaczka ( a w zasadzie była) niewielkiego B. Jak dla mnie było spoko. Akurat rozmiar mieszczący się w ręce. Jednak ona ciągle narzekała na wielkość biustu.W koncu zaczęła brać tabletki na powiekszenie ( sam ja do tego namówiłem bo wspominała o operacji i nie chciałem aby dała się ciąć tylko dla powiekszenia wielkości swojego biustu).
I piersi powiekszyły się o jeden rozmiar.

Odnośnik do komentarza

Perfect bust. I wydaje mi się,że jesze smarowała się balsamem z tej serii. Moja żona miała wielkie nadzieje bo wcześniej usłyszała o tych tabletkach od znajomej, która je bardzo zachwalała. Heh. Sam się z niej trochę nabijałem,że wierzy w takie rzeczy. Ale okazało sie,ze działanie było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...