Skocz do zawartości
Forum

Plamy na twarzy


Gość EWA7654

Rekomendowane odpowiedzi

Gość teresa666

???? stosowałaś czosnek dla maseczki i na twarz???? nie wiedziałaś że on zawiera w sobie takie substancje, które podrażniają ciało??? ja stosuje zawsze dużo różnych maseczek z powodu problemu skóry na twarzy, i wiem dużo na ten temat, ale nigdy nie słyszałam że czosnek stosuje się do maseczki. musisz zaczekać, przejdzie Ci, ale chyba trzeba smarować twarz kremem żeby szybciej ci przeszło

Odnośnik do komentarza
Gość Maria564

Moja córka też sobie zrobiła maseczke z czosnku podobnie jak ty i miala czerwone plamy na twarzy. To wyblaknie ale i tak bedzie widać niestety zostaną blizny po tym zleży jeszcze jak dużo tego gładłaś na twarz bo jeżeli mało to nie będzie to aż tak widoczne z czasem zblednie .Widocznie masz skóre bardzo wrażliwą i tak to się właśnie objawia. Mogłaś najpierw posmarować na dłoni żeby sprawdzić czy nic sie niedzieje i dopiero nałożyć albo posmarować oliwą miejsce gdzie chciałaś nałoży czosnek.
A jeżeli zostana blizny to w aptece są takie maści mojej córce pomogły bozbyć się blizn nie pamiętam nazwy tej maści ale kosztowała ona okolo 40 zł.
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Leila6234

Co to była za maseczka ?
Ale jeżeli po niej zrobiły ci się te małe plamki nie stosuj jej już tylko kup jakąś inną .Na te plamki kup sobie jakiś krem np.nivea albo krem oliwkowy jeżeli nie zejdzie to możesz iść z tym do lekarza na pewno coś poradzi .

Odnośnik do komentarza
Gość zxcvbgfdsa
W dniu 9.06.2019 o 18:41, MarcinPon napisał:

A czy podobna sytuacja może mieć miejsce po zażyciu czarnego czosnku, takiego jak tej stronie www, czy może on ma nieco inny skład od normalnego czosnku?

W/w osoby piszą, że zrobiły sobie maseczki z czosnku i stąd te plamy. Co innego jeść czosnek, a co innego nałożyć go sobie na twarz. To świadczy o bezkrytycznym przyjmowaniu różnych wiadomości. Podejrzewam, że osoby, które zrobiły sobie maseczki z czosnku nigdy go nie jadły i nie znają właściwości czosnku. Gdyby jadły to wiedziałyby jak działa, służy zawsze jako dodatek, a co dopiero nałożyć go na tak bardzo delikatną skórę jaką mamy na twarzy. Wiedza kosztuje. Ucz się na cudzych błędach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...