Skocz do zawartości
Forum

Jak się kochać z mężczyzną, który ma małego penisa?


Gość Dafnes

Rekomendowane odpowiedzi

CZeść,
Zaczęłam się spotykać z pewnym chłopakiem. Mamy oboje po 23 lata. Poznałam go na grillu u naszych wspólnych znajomych. Wszystko jest pięknie, jesteśmy ze sobą już 4 miesiące. Jest tylko jeden problem, zresztą niezbyt duż yale jest. Mój ukochany ma małego. No ma jakieś 12 cm w wzwodzie. Dla mnei to nie jest problem jakis duży. Ale chciałabym się dowiedzieć jak się kochać, aby go poczuć lepiej. Macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

pamiętaj - nie o wielkość chodzi, ale o grubość i o kondycję fizczną faceta. Najwrażliwsze miejsce w pochwie czyli tzw punkt G jest blisko wejścia do pochwy i do tego długość nie jest potrzebna. Musicie tylko wybrać pozycje, takie, które będą najsilniej drażniły to miejsce :)

Odnośnik do komentarza

Na pieska to zła rada, jeśli ma małego najlepiej na nim usiądź. lub klasycznie on nta tobie,a ty na plecach tylko musisz najlepiej wysoko i bardzo rokroczyć nogi, możesz nogi zarzucić mu na ramiona wtedy będzie miał najlepsze dojście..
Kup mu pompkę ciśnieniową :) zawsze kilka centów się przyda więcej

Odnośnik do komentarza

o obwód nie musze się martwić. Mnie to wogóle nie martwi ale chciałam zobaczyć wasze propozycje co by urozmaicić nasze pozycie. do tego na piska odpada, ale nie dlatego że ma za małego tylko dlatego że nie lubę tej pozycji.
I tak jesteśmy studentami:P

Odnośnik do komentarza

~Dafnes
o obwód nie musze się martwić. Mnie to wogóle nie martwi ale chciałam zobaczyć wasze propozycje co by urozmaicić nasze pozycie. do tego na piska odpada, ale nie dlatego że ma za małego tylko dlatego że nie lubę tej pozycji.
I tak jesteśmy studentami:P

Studenci? Z taką polszczyzną? Jaki nauczyciel, bądź jaka nauczycielka języka polskiego w ogóle wypuścił(a) cię ze szkoły podstawowej z takimi brakami?

Odnośnik do komentarza
Gość kawaler44

znałem kolegę, który na dupie zemdlał i kobieta aż pogotowie wezwała. Przyczyna: miał dużego penisa, ok 21 cm, a duży penis by stanąć zabiera krew mózgowi, stąd omdlenie.
A o wstydzie nie wspomnę.
Wniosek, lepiej mały ale bez mdlenia i wstydu, i zrobi to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość siurek 12cm

Do wszelkich , za przeproszeniem, debilnych cip:
łechtaczka odpowiedzialna za wyzwalanie orgazmu leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy siurek 5 cm, byleby tarł o pizdę minimum 10 minut, zanim sflaczeje po wytrysku. Jasne?
Punkt G odpowiedzialny za orgazm pochwowy, leż w 3/4 głębokości pochwy od strony brzusznej. Tu faktycznie potrzebny jest penis o długości minimum głębokości pochwy, czyli > 10 cm.
Rada: z początku, małym siurkiem robić rozgrzewkę a kończyć dildem, tak dużym jak duża jest wyobraźnia chorej kobiety.
Notabene, orgazm ma miejsce w mózgu a nie w chuju czy piździe. Kumacie wreszcie?

Odnośnik do komentarza

Siemanko, miałem ten sam problem i strasznie mi to utrudniało kontakt z kobietami i powodowało wstyd na wielu płaszczyznach życiowych, więc w poszukiwaniu odpowiedzi przeszukałem cały internet i trafiłem na ten produkt - http://nikodream.cfolks.pl/LINK (jeśli nie możesz kliknąć - skopiuj w pasek przeglądarki i wciśnij Enter haha, czasami na forum linki nie działają bezpośrednio), poprawił moją pewność siebie i zwiększył rozmiar penisa o około 3 cm, ale wiadomo najważniejsze jest podejście mentalne i " nie sprzęt a technika robi z ciebie zawodnika " haha, więc nad tym też trzeba popracować, jeśli ci pomogłem lub wam!, daj znać!, pozdrawiam i powodzenia,!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...