Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja cery dojrzałej


Gość Marylka 45

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w odmłodzeniu skóry bardzo pomógł zabieg laserem. Skóra po tym zabiegu jest bardzo odmłodzona, wszystkie niedoskonałości sa zlikwidowane. Zabieg rewelacja i polecam. Ja robiłam w klnice Magnopere ul. Grzegórzecka 67d/ 102 Kraków

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny w wieku 35 lat j mozna naturalnie miec twarz jak u niemowlaka ja taka mialam jeszcze rok temu bez jakichkolwiek zabiegow, niestety najllepszy zabieg na twarz dla kazdej kobiety to zero solarium i filtr 50 na twarz wtedy buzia sie nie starzeje.Wszystko inne to tylko dla psychiki.Co zreszta goraco polecam bo czlowiek starzeje sie od srodka w najgorszy sposob tego zadne niestety lifting nie zmieni...

Zerknijcie sobie tutaj

https://selectbeauty.pl/blog/jak-dbac-o-cere-dojrzala-6-zasad-pielegnacji/

Na stronie są podane najważniejsze zasady pielęgnacji takiej skóry. Dobrze jest się ich trzymać. 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam medere anti aging, żadne kremy nie są w stanie dotrzeć głęboko i faktycznie coś zrobić ze zmarszczkami... kremy mają nawilżać tylko i wyłącznie... po tabletkach medere skóra zrobiła mi się bardziej jędrna, staram się też dobrze ją nawilżać od środka, jem ryby i awokado, mam już prawie 50 lat a wyglądam o wiele młodziej

Odnośnik do komentarza
Gość dorotaas

Nie powielaj mitów, dobrze dobrany krem jak najbardziej dotrze głęboko i będzie działał anty aging. Takie kremy należy jednak profilaktycznie stosować już od ok. 25 roku życia, a nie, gdy się ma "prawie 50", bo kremy są przeciwzmarszczkowe  i one faktycznie zmarszczek nie wygładzą, może minimalnie wygładzają, jeśli mają takie dodatkowe zastosowanie. Dietą również zmarszczek nie wygładzisz, to ma także znaczenie profilaktyczne :) Można śmiało skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, tylko u dobrego specjalisty, a efekty będą piękne :) Polecam dra Migałę z Kliniki Sfera, wiem z autopsji, że wykonuje takie zabiegi bardzo precyzyjnie :)

Odnośnik do komentarza

Hexapeptyde 8 - na taki składnik zwróć uwagę. Ja używam. Działa trochę jak taki zewnątrzny botoks. Mam 38 lat. W sumie to używam też Foreo, masaż twarzy, serum z niacynamidem z TO. 

Jeśli chodzi o zabiegi to dla mnie niezastąpiony jest botoks. Regularnie chodzę na botoks na czoło. Bez niego wyglądałam jak wiecznie zdziwiona albo zdenerwowana:

https://styling.pl/wokol-botoksu-naroslo-wiele-mitow-warto-wiec-zmierzyc-sie-z-nimi-i-odpowiedziec-na-pytanie-czym-jest-botoks-i-kiedy-warto-z-niego-skorzystac-4816-4816

Wokół samego zabiegu narosło wiele mitów tak wiec dobrze jest sobie o nich poczytać na tej stronie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2012 o 21:41, Gość Marylka 45 napisał:

Witam,
Mam 45 lat. chciałabym się dowiedzieć jak dbać o cerę w tym wieku. wiem, ze może się to wydać dziwne ale jakoś nie mogę albo nie umiem dobrać sobie odpowiedniego kremu do twarzy. mam cerę naczynkową, która jest dość wrażliwa. Po za tym chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie bo chyba dopadł mnie kryzys, ale nie chcę wyglądać jak w przysłowiu z przodu muzeum z tyłu liceum.
Z poważaniem Maryla

Witam serdecznie ja bym polecila Magde bardzo pomogla mi z Moja skora, mozesz przeczytac o niej I poroduktach na tej stonie

 https://www.marykay.pl/bossybeauties

Pozdrawiam

Marzena

Odnośnik do komentarza

jeśli nie jesteś pewna chyba najlepiej zapisać się na konsultacje w gabinecie kosmetycznym i dowiedzieć się jakie konkretnie zabiegi są dla Ciebie wskazane, ja tak zrobiłam i Pani (z MOs Beauty) poleciła mi kilka zabiegów na twarz które znacznie poprawiły mi jej koloryt, jest taka świeższa i bardziej elastyczna, nawet nie wiedziałam, że to możliwe ?

Odnośnik do komentarza

Podstawą jest dobry krem. I tu sprawdzi się AVA Laboratorium. Ich kremy C+ Strategy z witaminą C i astaksantyną to mój nr 1 w pielęgnacji cery dojrzałej. Fajny zastrzyk świeżości i witalności dla skóry, której kondycja nie jest już taka jak 20 lat wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Polecam kremy i sera do APIS. Mają fajne kosmetyki z kwasem hialuronowym i np. minerałami z Morza Martwego. Bardzo lubię też ich peeling enzymatyczny Hydro Balance, sprawdza się w oczyszczaniu twarzy. Z chęcią będę testować też inne ich kosmetyki, bo te do twarzy bardzo się u mnie sprawdziły.

Odnośnik do komentarza

To normalne, że z wiekiem skóra traci jędrność i spada ilość kolagenu, pojawiają się zmarszczki. Dlatego wybór kosmetyków jest kluczowy jeśli chcemy jak najdłużej zatrzymać młody wygląd. Dobre produkty będą stymulować skórę do regeneracji, szczególnie do produkcji kolagenu. Jeśli zastanawiasz się jakich substancji szukać w kosmetykach to na pewno wąkrota azjatycka wykazuje pozytywne działanie https://4seasonsbeauty.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-wakrota-azjatycka/ . Można ją znaleźć w dobrych koreańskich kosmetykach.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość kiniakinior napisał:

Jaki zabieg na naczynka będzie najlepszy? Najskuteczniejszy?

Za pomocą lasera pozbędziesz się popękanych naczynek, moim zdaniem warto. poczytaj sobie na temat zabiegu laserem Cutera, czasami potrzeba kilku zabiegów, ale efekty są zadowalające. Samimym kosmetykami niestety nie będziesz w stanie rozwiązać problemu.

Odnośnik do komentarza

Polecam Wam zabiegi medycyny estetycznej, warto o siebie zadbać nawet w dojrzałym wieku. Sama się zdecydowałam na wizytę w klinice medycyny estetycznej i moja atrakcyjność znacznie wzrosła ? Wszystko jest dla ludzi, grunt to aby być w dobrych rękach, ja mogę polecić dra Migałę z https://www.klinikasfera.pl/, u którego robiłam zabieg botoksu. Super lekarz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...