Skocz do zawartości
Forum

Jaka część ciała w mężczyznach podoba wam się najbardziej?


Gość lalunia888

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię jak facet nie zachowuje się jak cham, nie jest złodziejem, nie wypowiada się z nienawiścią i pogardą o innych, nie jest narkomanem ani pijakiem, nie niszczy cudzego mienia, nie jest rasistą, zna i stosuje zasady dobrego wychowania, nie jest zawistny ani mściwy, nie jest antyintelektualistą, nie ma dramatycznego kompleksu niższości ani złudzenia ponadprzeciętności. Jak takiego znajdę, to będzie mógł mieć nieowlosione dłonie, chude nogi i bandzioch, a i tak się zakocham. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2014 o 21:31, franca napisał:

Patryk, wcale nie zadałeś 3 pytań, tylko jedno w trzech różnych sformułowaniach. ? Poza tym to pytanie już zadał autor wątku.

 

Ron
Stawiam na mózg. Jest najważniejszy i sądząc po ilości rozwodów w Polsce, nie doceniany,...

 

Ron, ale mózgu nie widać na zewnątrz. I chyba dobrze, bo z tego co kojarzę, to nie jest zbyt piękny. ? Kiedyś rozmawiałam ze znajomym o różnych narządach wewnętrznych i doszliśmy do jednego wspólnego wniosku: móżg jest najbrzydszy spośród nich.

Co kto lubi. Szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie iść do łóżka z wulgarnym prymitywem i od dziecka dziwię się jak kobiety mogą trzymać takie bydlę w domu, bo wg mnie to traci zoofilią. Oczywiście nikomu nie dokuczam, naprawdę mnie to przeraża, ale jeśli ktoś ma fetysz na kąśliwego neandertalczyka, to co w tym zlego

Odnośnik do komentarza

Męski tyłeczek podoba się mi jak każdej choćby tylko lekko dominującej pani. Jest świetny do peggingu i spankingu. Nieźle wyszkoliłam mego partnera. Jest tak zdyscyplinowany, że nie muszę go stale trzymać w klatce czystości. Z mojej woli nosi kobiecą odzież i aż wyrywa się do zmywania, sprzątania i innych prac domowych.

 

Odnośnik do komentarza

Czyli ogólnie jak to czytam to widzę, że kręci was włochaty neandertalczyk, byle nie był za brzydki. A moim ideałem mężczyzny jest Orlando Bloom w roli elfa w "Hobbicie". I wiecie co? Mam takiego elfa w mojej chacie. Ale jeśli oglądaliście ten film to wiecie, że "elf" to wcale nie jest jakiś żałosny maminsynek, a wręcz i to bardzo przeciwnie. ? Mój ma czarny pas w karate i bardzo mnie kocha, wiem, bo jak na mnie patrzy to pojawia się w jego oczach ten błysk, po którym mogę się spodziewać bardzo upojnej i gorącej nocy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...