Skocz do zawartości
Forum

Błyszcząca cera w strefie T


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam problem :)
ostatnio troche sie opalałam i teraz strasznie świeci mi się skóra w strefie T. stosowała oczyszczajace toniki zele cudenka niezliczone i nadal mi sie swieci. Prawda jest taka ze przed opalaniem tez miała problem z tą strefą a teraz po opalaniu jest gorzej. Jak wysuszyc te miejsce aby cera byla czysta sucha i nie swiecila sie??? Dodam ze stosuje fluid wiec jest gorzej po paru godzinach :/

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

też miałam ten problem, ale zamieniłam fluid na sam puder (fluid tylko pod oczy) i już się tak nie świecę tylko co pare godzinek trochę przypudruję nos (jeśli muszę chodzić cały dzień w makijażu) i jest ok. A nakładanie fluidu na tłustą cerę to najgorsza krzywda jaką można sobie zrobić, wtedy ma się taką "tłustą" twarz

Odnośnik do komentarza

Witam,
Rejon T -czyli ten obejmujący czoło i nos jest bardzo bogaty w gruczoły łojowe, stąd najczęściej to właśnie ta okolica twarzy "przetłuszcza się". Istnieją kosmetyki przeznaczone to skóry tłustej, które nie zatykają porów a tym samym nie pobudzają gruczołów do nadmiernej produkcji sebum. Proszę szukać na opakowaniu określenia: niekomedogenne. Takie preparaty występują w formie fluidów oraz pudrów.
Pozdrawiam serdecznie,
lek. Joanna Sałkowska-Wanat
DermClinic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...