Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
sjlilia

Nadmierne pocenie się pod pachami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mulus

JONOFOREZA NAD-POTLIWOŚĆ PACH HIPERHYDROZA PACHY  na allegropolecam mialam problem i WSZYSTKIEGO PROBOWALAM i to mi POMOGLO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aśka

Można temu zaradzić. Tutaj https://febumed.pl/oferta_/323-Leczenie-nadpotliwosci-pach sobie zerknijcie. Jest tam ciekawa propozycja w tym zakresie. Nadpotliwość można leczyć. Trzeba tylko zgłosić się do odpowiedniego miejsca. Prawda jest taka, że nadmierna potliwość może sprawiać ogromne problemy w życiu zawodowym i osobistym, więc warto ją wyeliminować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny problem i jedyny kosmetyk, który radzi z nadmiernym poceniem się jest antyperspirant SVR Spirial Extreme - efektywny bloker!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.01.2021 o 10:49, adela2020 napisał:

Mam podobny problem i jedyny kosmetyk, który radzi z nadmiernym poceniem się jest antyperspirant SVR Spirial Extreme - efektywny bloker!

A nie podrażnia skóry ? Nie miałas uczulenia po blokerze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karina

Witam

Masakra z tym poceniem !!!

Ogromnie się pocę, krępuje mnie to i zawstydza.  Antyperspiranty bardzo mnie piekły pod pachami a za trzecim razem zastosowania nie działały. Najwięcej się pocę w szkole,( jestem licealistką) jest to dla mnie b. krępujące, przez to nie chciałam chodzić do szkoły. Nie wiedziałam co robić, nie chcę blokować w tak młodym wieku żadnych gruczołów potowych !!!

I stał się cud !!! Dosłownie :). Ktoś mi pokazał bieliznę z zabezpieczeniem przed potem. Zakładam body, pocę się i NIC a NIC nie widać !!! Nawet najmniejszej plamki. Zabezpieczenie jest bardzo obszerne a body bardzo wygodne w dodatku piorę i służy mi w kolejny dzień i kolejny. To rewelacja czuję taką ulgę na spotkaniach koleżeńskich i teraz wręcz ja też chcę wrócić do szkoły. 

Acha bielizna to: aladry.com 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość domi

próbowałam blokerów nie działały. inne środki z aptek, nie działały. w koncu zdecydowalam sie na zabieg thermi dry, ktory robilam w klinice vesuna z krakoka. nie zaluje, w koncu udalo mi sie uporac z probleme, z ktorym walczylam przez tyle lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę zaproponować nieco nietypowe produkt, organiczny kremowy dezodorant dla kobiet. Opakowanie jest bardzo nietypowe, stosuję się jak zwykły krem bez sztyfta. Poleciła mi go moja znajoma i jest bardzo skuteczny w walce z zapachami :)Kupujemy go online https://www.notino.pl/soaphoria/in-white-organiczny-kremowy-dezodorant-dla-kobiet/p-503689/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...