Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne pocenie się pod pachami


Rekomendowane odpowiedzi

Można temu zaradzić. Tutaj https://febumed.pl/oferta_/323-Leczenie-nadpotliwosci-pach sobie zerknijcie. Jest tam ciekawa propozycja w tym zakresie. Nadpotliwość można leczyć. Trzeba tylko zgłosić się do odpowiedniego miejsca. Prawda jest taka, że nadmierna potliwość może sprawiać ogromne problemy w życiu zawodowym i osobistym, więc warto ją wyeliminować. 

Odnośnik do komentarza

Witam

Masakra z tym poceniem !!!

Ogromnie się pocę, krępuje mnie to i zawstydza.  Antyperspiranty bardzo mnie piekły pod pachami a za trzecim razem zastosowania nie działały. Najwięcej się pocę w szkole,( jestem licealistką) jest to dla mnie b. krępujące, przez to nie chciałam chodzić do szkoły. Nie wiedziałam co robić, nie chcę blokować w tak młodym wieku żadnych gruczołów potowych !!!

I stał się cud !!! Dosłownie :). Ktoś mi pokazał bieliznę z zabezpieczeniem przed potem. Zakładam body, pocę się i NIC a NIC nie widać !!! Nawet najmniejszej plamki. Zabezpieczenie jest bardzo obszerne a body bardzo wygodne w dodatku piorę i służy mi w kolejny dzień i kolejny. To rewelacja czuję taką ulgę na spotkaniach koleżeńskich i teraz wręcz ja też chcę wrócić do szkoły. 

Acha bielizna to: aladry.com 

Odnośnik do komentarza

próbowałam blokerów nie działały. inne środki z aptek, nie działały. w koncu zdecydowalam sie na zabieg thermi dry, ktory robilam w klinice vesuna z krakoka. nie zaluje, w koncu udalo mi sie uporac z probleme, z ktorym walczylam przez tyle lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Tobiasz

jak poprzednicy mogę polecić electro antiperspirant, jedyny srodek ktory mocno rekomenduje tym najbardziej spoconym bo to jest cos niezwyklego, niepodraznia skóry a zatrzymuje pot na tak dlugo jak mozna sobie wyobrazac. Na etykiecie nie ma czegos takiego jak składniki, ponieważ to leczy słabym prądem, u mnie pozbylo potu na stopach, dłoniach, pod pachami i nawet czoło mi się już nie poci. Tylko głupi powie że kosmetyki zatrzymują pocenie, cudem jest wlasnie te urządzenie!!!

Odnośnik do komentarza
Ja od dłuższego już czasu używam naturalnego dezodorantu i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Jest o niebo lepszy niż taki zwykły z drogerii czy marketu. Łatwo się aplikuje i nie pozostawia plam na bluzce jak niektóre markowe dezodoranty. Samo zrobienie takiego dezodorantu nie jest znowu takie skomplikowane, same zobaczcie  https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracje/kosmetyki-naturalne-zrob-to-sam-dezodoranty/  Super skład, pięknie pachnie i jest bardzo trwały.
 
 
Odnośnik do komentarza
 Miło dowiedzieć się że nie jestem sam z tym problemem, zaufałem jak poprzedni użytkownicy forum urządzeniu electro antiperspirant które naprawde działa, do tej pory co go używam nie jestem zawiedziony efektami, pachy wręcz idelnie suche po kilka miesięcy. Koniec z przepacaniem ubrań i pryskania się sprejami itd.  Wakacje tego lata nareszcie będę spędzać bez wstydu, i bez gapienia się niektórych jakby niewiadomo co mi było a co niektórzy to zwracali mi uwagę abym się umył bo śmierdzę itp. ?
Odnośnik do komentarza

czytam i nie wierzę że niektórzy jeszcze ładują w siebie te toksyczne metale czy toksyny. Spojrzcie na ten electro antiperspirant, dopóki nie zacząłem go używać, nie wierzyłem że to działa. Niesamowicie jest pokonać kilkuletni problem nadmiernego pocenia dosłownie za za kilka dni i to całkowicie zdrowo i bezpiecznie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...