Skocz do zawartości
Forum

Depilacja woskiem


Gość Nadziejana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym woskiem nie zrobiła . Jakoś mnie to przerażało ;) wolałam wybrac depilację coś z trwalszym rezultatem . ja wybrałam się na depilację laserową nóg w klinice Miracki . Miałam 4 powtórzenia i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza

Depilując woskiem bikini pierwsze kilka razy będzieszmiała podrażnienia aż do krwi i nie polecam tego robić przed wyjściem na basen czy wakacjami. Po plastrach zostaje zawsze kilka wosków ale powoli odrastają coraz cieńsze i słabsze aż w końcu prawie znikają. Ja jednak jestem zwolenniczką depilacji laserowej bo efekt jest szybciej i utrzymuje się dłuzej. Byłam już na 3 zabiegach i już prawie żaden włosek mi nie odrasta :)

Odnośnik do komentarza

MadziaKaczor
Depilując woskiem bikini pierwsze kilka razy będzieszmiała podrażnienia aż do krwi i nie polecam tego robić przed wyjściem na basen czy wakacjami. Po plastrach zostaje zawsze kilka wosków ale powoli odrastają coraz cieńsze i słabsze aż w końcu prawie znikają. Ja jednak jestem zwolenniczką depilacji laserowej bo efekt jest szybciej i utrzymuje się dłuzej. Byłam już na 3 zabiegach i już prawie żaden włosek mi nie odrasta :)
Jedną z najlepszych klinik na śląsku gdzie wykonują depilację laserową jest Body Care Clinic. Mają tam profesjonalny laser, który po kilku sesjach wypali wszystkie cebólki włosów.

Odnośnik do komentarza

Depiluję się woskiem od dawna i dobrze to wpłynęło na moje nogi. depiluję coraz rzadziej, sądzę że duża w tym zasługa wosku do depilacji HB. Może kwestia naturalności kosmetyku? Najważniejsze, że efekty tego wszystkiego są faktycznie widoczne.

Odnośnik do komentarza
Gość TańczeNaRurze

Pierwszy raz słyszę, że laser nie działa na jasne włoski. Poczytaj sobie o tym więcej, np.tu . Jest to bardzo wygodna forma depilacji, dzięki której nie musimy się martwić nieporządnymi włoskami. Tańczę Poledance i więc wiem o czym mówię ;)

Odnośnik do komentarza

Myślałam kiedys o depilacjo woskiem, ale koniec końców zrezygnowałam, bo sie właśnie bałam tego bólu :p Kiedyś miałam depilator, ale niestety zepsuł sie i go po prostu wyrzuciłam. Teraz na chwilę obecna własnie szukam jakiego depilatora, bo póki co to używam golarki. Jednak takie częste golenie sie mnie trochę denerwuje. A tak przy depilatorze jest spokój na jakieś 3 tygodnie. Zresztą w piątek z okazji Dnia Kobiet ruszył konkurs gdzie można wygrać depilator marki Panasonic http://www.gotowenawyzwania.pl. Biorę udział, bo co mi tam, Bedzie fajnie jak wygram ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DagmaraWaw

Ja miałam niedawno wykonaną depilację nóg, okolic bikini i pach w salonie kosmetycznym www.alga.waw.pl. Skóra po depilacji woskiem jest wyraźnie gładsza, przyjemniejsza w dotyku i pozbawiona podrażnień. Jestem bardzo zadowolona z efektu i na pewno jeszcze będę korzystać z tego zabiegu w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Mi po wosku zaczęły wrastać włoski , potem miałam podrażnioną skórę, brzydko to wyglądało. Teraz jestem po zabiegach laserem vectus i dopiero teraz widzę  efekt, włoski nie odrastają, skóra jest gładka, bez podrażnień, super nie musieć golić nóg niemal codziennie. A na zabiegi chodziłam do Warszawy do salonu https://www.depicare.pl/

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jeśli szukałybyście dobrego gabinetu do zapisania si ę na depilację woskiem, polecam Denimal w Rzeszowie:

https://denimal.pl/depilacja-lycon/

Polecam z czystym sumieniem. Czuje się zaopiekowana, na każda wątpliwość i pytanie zawsze dostaje odpowiedź ? Poza tym pani Agnieszka jest bardzo delikatna a depilacja woskiem wbrew pozorom nie jest bolesna (nawet jeśli chodzi o bikini). Po prostu trzeba się na tym znać! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...