Skocz do zawartości
Forum

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

mówię jako kobieta że dla mnie jest ważny i rozmiar, i technika! poniewaz każda dziewczyna żeby jej facet zadowalniał jwj w łóżku! jak będzie mały nic nie odczujesz, jak będzie duży będzie ci bolało! tak że nie ikrywajcie że rizmaiar nie ma znaczenia!

Odnośnik do komentarza

To tak jak się przestraszyłem nietoperza pewnej dziewczyny , duży kąt rozwarty tam był , tak sobie pomyślałem ile ona tych grubych musiała przyjać :/ , jak potem taką zadowolić ?
To jest takie głupie gadanie , to tak jakbym ja myślał ,że nic nie czuje bo ona ma już "wyeksplatowaną"
Dobry penis to taki co jest mobilny :D

Odnośnik do komentarza
Gość Janina42

A ja wam mówię że obwód penisa ma duże znaczenie.Miałam kilku mężczyzn i ich penisy były jak się mówi w normie.Poznałam mojego obecnego męża który jak to mówią ma dużego,długość w czasie wzwodu 19 cm,obwód 18 cm.Jak go pierwszy raz zobaczyłam chciałam uciec z łóżka,ale mi się nie udało.Mimo moich oporów mąż prawie mnie zgwałcił,wykręcił ręce i posiadł mnie,było i jest do dziś wspaniale.Urodziłam dwoje dzieci,nadal podczas stosunku czuję się wypełniona,czasem nawet jak mąż mnie mocno rozpieści mam dwa orgazmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...