Skocz do zawartości
Forum

Trądzik pospolity


Gość Adamexi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adamexi

Witam serdecznie.

U dermatologa leczę się około 3 miesiące. Na początku dostałem antybiotyki z grupy tetracyklin. Tetracykline i toxycyline, oraz do tego clerasil, wit a+e i b6, maść bactroban. Na drugiej wizycie otrzymałem benzacne (na plecy) podczas trzeciej wizyty przepisał mi płyn do przecierania twarzy,oraz skinoren, teraz byłem to otrzymałem tylko ten płyn i powiedział że nie będzie mi nic więcej przepisywał gdyż moja twarz wygląda lepiej niż na początku, i że nie mogę tyle tabletek jeść bo nie wyrobię z wątrobą. Ale za to dostałem również skierowanie na kwarcówkę od 1 do 10 sesji. Oczywiście posiadam dietę, od 3 miesięcy ale zalecił mi jeszcze przez jakieś 2 miesiące uwarzać na to co jem. ale nurtuje mnie jeden fakt iż od czasu do czasu średnio 1 na 2-3 tyg wyskoczy mi jeszcze jakiś pryszcz ropny. Nom i mam przebarwienia. Ale powiedział mi że mam dopiero przyjść po tej kwarcówce gdyby mi coś nagminnie wyskakiwało. Czy uwarzacie że postąpił dobrze? Czy to normalnie że jeszcze mi coś wyskakuje?Czy jest szansa że do końca wyleczę to "coś" i czy kwarcówka również w jakiś sposób pomoże? dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz, ja nie mam tego problemu ale wydaje mi isę że jak raz od czasu do czesu cos ci wyskoczy to raczej nie powinno to byc większym problemem. Nawet ludzion, którzy nie mają trądziku zdarza sie miec prsyzcza

Odnośnik do komentarza

Hej, aż tak bardzo się nie znam, ale z tego co widzę to dostałeś sporo tego, więc myślę, że powinno w końcu pomóc. Pamiętaj, że leczenie trądziku to żmudna praca i wymaga cierpliwości. ja pamiętam, że leczyłam się olejkiem drzewa herbacianego. Trochę to trwa, ale jest już lepiej niż było. ważna jest systematyczność. Powodzenia!
:)

Odnośnik do komentarza

Annqq, a jakim konkretnie olejkiem? O wiesz, kosmetyków jest do wyboru, do koloru.. Ja już się powoli załamuję.. mam wrażenie, że stosowałam już na trądzik wszystko. Znajoma mi poleca produkty z Melaleuca czy jakoś tak. Znasz je może? Nie wiem, czy zaufać kolejnemu produktowi. Mówi mi, że działa świetnie, ale wolę się jeszcze kogoś doradzić.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Leki, które Pan otrzymał jak sam Pan twierdzi działają. To, że raz na jakiś czas pojawi się krosta nie oznacza, że terapia jest źle prowadzona. Trądzik to choroba przewlekła i tylko ciagła pielęgnacja i przestrzeganie lekarskich zaleceń uchronić może przed nawrotem zmian.
Pozdrawiam serdecznie,
lek. Joanna Sałkowska-Wanat
DermClinic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...