Skocz do zawartości
Forum

Jak nauczyć się całować?


Gość twisterek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość twisterek

cześć mam 13 lat i chciałabym się dowiedzieć jak nauczyć się dobrze całować? mam chłopaka i robiłam to już wcześniej, ale trochę się wstydzę, nie do konca wiem co robic aby bylo przyjemnie czy mam mu lekko wsunac jezyk do ust i dotykac jego jezyka czy jak? prosze o odp!!

Odnośnik do komentarza

na pewno musisz umyć zęby i mieć świeży oddech, potem delitaknie rozchylasz usta a potem to już samo idzie. Tylko pamiętaj nie ślin się za bardzo... bo to obrzydliwe i nie badaj językiem migdałków bo się dziewczyna zakrztusi...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

dadaaria
mysle ze jak juz dojdzie do tej chwili to sama bedziesz wiedziala co robic jesli on uchyli usta mozesz dotknac jezykiem jego ust lub jego jezyka mysle ze on tez cos bedzie działał :)

A skąd ma niby wiedzieć co ma w ten czas zrobić, jak się zachować skoro nigdy się jeszcze nie całowała, warto poczytać, wyGooglować jak się to robi, od czego zacząć i na czym skończyć w przypadku pierwsze randki, pierwszy wynik z Google podpowiada całowanie się Powodzenia życzę i niczego nigdy dziewczyny nie zostawiajcie samemu sobie, wy decydujcie a nie życie lub ktoś inny za Was! Paaa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...