Skocz do zawartości
Forum

Zmarszczki u dwudziestolatka


Gość MilusińskaxD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MilusińskaxD

Mój facet ma 24 lata (niedługo 25) i ma głębokie zmarszczki. Szczególnie te przy oczach, nawet mój ojciec ma o wiele mniejsze.
On wcale o siebie nie dba, w ostatnim czasie strasznie schudł, jest bardzo chudy i martwię się o niego. Nigdy nie był okrąglutki, ale teraz jest naprawdę chudy, sama skóra i kości. Na szczęście po twarzy tak nie widać, że jest chudy poza tymi zmarszczkami "kurzymi łapkami" i tymi po bokach ust.
Chciałabym mu pomóc i jakoś zmusić żeby zadbał o siebie, ale nie wiem jak. Czy jeśli przytyje, to te zmarszczki się wypełnią tłuszczykiem? Jakie kremy ma stosować? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Musisz porozmawiać z chłopakiem. Większość mężczyzn uważa że pielęgnacja twarzy jest oznaką metroseksualności, a zdecydowana większość z nich nie wie jakie są konsekwencje braku dobrej pielęgnacji albo o to zwyczajnie nie dbają.
Jeżeli Twój chłopak dużo schudł w krótkim czasie możliwe że zwiotczała mu skóra. Jest młody i jeszcze nie jest za późno, bo w tym wieku skóra szybciej się regeneruje. Skóra mężczyzn jest o wiele grubsza niż kobiet, jest tez bardziej tłusta a brak systematycznej pielęgnacji sprawia że u większości mężczyzn jest odwodniona. Namów chłopaka najpierw na krem nawilżający z linii męskiej i stopniowo zachęcaj do zabiegów w salonie typu maseczki czy peelingi. Wbrew pozorom często okazuje się że nie taki diabeł straszny i mężczyźni przekonują się do kosmetyków i zabiegów.

Ważna jest też dieta, zachęcaj go do picia większej ilości wody niegazowanej i urozmaicenia jadłospisu.
O zdrowej diecie na piękną cerę przeczytasz w linku poniżej
http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-ladna-cere

Odnośnik do komentarza

Chlopaki wlasnie czesto nie dbaja o swoja skore bo uwazaja ze tym sie zajmuja tylko geje ja swojemu chlopakowi tez nie moglam tego wytlumaczyc ale w koncu przekonalam go ale i tak musze co rano mu przypominac o tym bo inaczej zapomni

Odnośnik do komentarza
Gość Bożena 3456

U mnie na drobne zmarszczki pod oczami najlepiej sprawdził się zabieg emerge. Nawet nie myślałam , że tak dobrze wygładzi mi wszystkie zmarszczki. Teraz mam idelaną cerę. Zabieg polecam jak również klinikę Ego Med. Spaw w Krakowie ul. Grzegórzecka 67C

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...