Skocz do zawartości
Forum

Podpaski wielokrotnego użytku


Gość natalia-natalka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komercha

Że CO????????? co to jest? porzeciez to jest jakieś nieporozumienie... i co taką zużytą podpaskę chowasz do torebki, przeciez to bedzie śmierdzieć... a jak ci wypadnie w sklepie czy gdzieś przy wyciąganiu kluczy....

Odnośnik do komentarza

Hej,
Skąd takie wzburzenie przeciw podpaskom wielorazowym? Stosuję je od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Nie zdarzyło mi się ani razu, żeby coś przeciekło, w dodatku bardzo łatwo się je pierze, schną też w miarę szybko. Wystarcza mi komplet pięciu. Używam ich zarówno w mieście, jak i podczas wypraw w góry (często przez wiele dni nie ma śmietników i trzeba te zużyte podpaski dźwigać).

Szczerze, dla mnie większym przegięciem jest zaśmiecanie świata plastikowymi podpaskami, z których korzystałyśmy przez parę godzin... Szczególnie, gdy mamy alternatywę. Warto chociaż spróbować! :) Naprawdę zachęcam.

Odnośnik do komentarza

Pewnie podpaski wielkorotnego uzytku sa bee...lepiej uzywac podpasek jednorazowych z randapem...A pozniej policystyczne jajniki , rak sromu, szyjki, jajnika, macicy. Nasze babki uzywaly woreczki z piaskiem wielokrotnego uzytku i nie chorowaly bo nikt nie wrzucal im wszedobylskiej toksyny ktora zaburza uklad hormonalny kobiety, uklad wydalniczy itd. GMO i Glifosat gora!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...