Skocz do zawartości
Forum

Ubrania w czarnym kolorze


Rekomendowane odpowiedzi

ja uwielbiam ten kolor, po prostu go kocham. Fakt słucham ostrzejszej muzyki ale moim zdaniem czarny jest świetny. Można go łączyć z wieloma kolorami i zawsze wygląda to wspaniale. Monochromy też są fajne, tylko tęz trzeba umieć to zrobić. Jedynę co mi się nie podoba to wyblakła czerń....

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

ja przez prawie 5 lat dzien w dzien chodzilam tylko na czarno potem jak ubralam cos innego nie moglam na siebie patrzec uzaleznilam sie od czarnych ubran wszystko mialam czarne, ale kocham czarne ciuchy!!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

klasyka, tylko tak jak ktoś tu napisał nie może być wyblaknięta bo wtedy to wygląda paskudnie. Czarny ma byc głęboki i ma byc czarny a nie szary. Ja strasznie lubię ten kolor, ale bez przesady. Mam kilka ciuchów w tym kolorze ale cały czas w nim nie chodzę.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza
Gość Puszysta07

Szaleje za czarnym kolorem, oczywiscie nie ubieram sie codziennie na czarno bo sa rózne okazje, ale czarnych ubran mam sporo - sukienki, koszulki, spodnie, koszule, marynarki no i oczywiscie bielizna :) Mi bardzo pasuje czarny no i dodatkowo wyszczupla ;)

Odnośnik do komentarza

A ja nie lubie czarnego koloru i w ogóle ciemnych kolorów a tym bardziej w ubraniach. Źle sie czuje w takich ubraniach i nie bardzo mi pasuja, bo jestem szczupla i mam taka blada twarz wiec jak zakladam cos ciemnego a szczegolnie czarnego to wygladam jak wampirka :D bielizne rowniez wole kolorowa

Odnośnik do komentarza

mój też tak mówił ale przestał:D Ja lubię czerń, najlepiej się w niej czuje i ogólnie uważam że jest najbardziej uniwersalnym kolorem. Można ząłożyc czarną kieckę i isć do pracy a potem tylko ostrzejszy makijaż, rozpuszczone włosy i gotowa do wyjścia na imprezę...

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...