Skocz do zawartości
Forum

Amfetamina a odchudzanie


Gość pytająca 24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafalekk

Jak stosować amfetaminę aby schudnąć?

1. Rozpuszczasz 1g amfetaminy w 1 litrze czystej przegotowanej ciepłej wody.
2. Codziennie zażywasz 1ml roztworu (odmierzone strzykawką) w porze gdy łapie cię największy głód i ciągoty na słodycze. Np. po obiedze ;-)

W/w sposób jest to oryginalne medyczne zastosowanie amfetaminy. Blokuje odczuwanie głodu, nie wywołuje żadnych innych efektów.

Odnośnik do komentarza

Witam sama tez myślałam o tej metodzie odchudzania, czemu nie przecież kiedys byla dostepna w aptekach merida pochodna amfetaminy sama bralam schudłam 2 m-ce 22kg bez efektu jojo 5 lat trzymalam wagę do mometu zajscia w ciążę .Uważam ze wszystko trzeba robic ale z głową w przypadku duzej nadwagi szypkie tracenie kg daje mobilizację do utrzymania prawidlowej wagi .Efekt jojo jest przy każdej diecie

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja również zaczęłam stosować fetę przy odchudzaniu bo już miałam dosyć tego że gdy cwiczylam systematycznie przez 6 dni w tygodniu było wszystko ok ale gdy np byłam przez ponad tydzień chora i nie mogłam sie ruszyć z łóżka to potrafilam przytyć nawet 3 kg. Dlatego tez zaczelam "brać". Powiedzmy poniedziałek i wtorek, a w środę robiłam sobie "wolne". I tak od 1,5 miesiąca. Czasem robię sobie tydzień wolnego ale to raczej z powodu braku pieniędzy bo niestety ale 1 gram u mnie kosztuje 50-70 zł. Czyli w tygodniu wychodzi ok 100zl. W trakcie takich sesji piję, a raczej sie zmuszam, ok 1,5 wody. Do tego staram się aby przynajmniej zjeść jakiegoś sucharka na śniadanie. A w ciagu dnia srednio co godzinę jakiegoś pomidorka czy chociaż ćwiartkę jabłka.

Odnośnik do komentarza

Widzę niektórzy tutaj ludzie wypowiadają się, że Amfetamina uzależnia , że możesz umrzeć itp itd. Wcale to nie jest prawda co tutaj niektórzy piszą a jeżeli tak piszą to za dużo się naczytali w necie i nigdy tego nie próbowali. Sam biorę i nawet nie w dużych dawkach. Od 4 dni nic nie jem (Zjadłem może 2 bułki przez te 4 dni) pije tylko dużo wody. Dodatkowo po amfetaminie czuję się świetnie !. W pracy przestaje być leniem i tylko zastanawiam się co by dziś zrobić. Robię przerwy np. po 4 dniach brania lub cały tydzień biorę a jem bardzo mało kaloryczny posiłek. Po amfetaminie wraca mi chęć do życia, mam teraz dosyć duże problemy (nie chodzi tutaj o zdrowie) i dzięki amfetaminie zapominam o nich. Mam dodatkowo w sobie mega energię i motywację do działania. Powiem tak, spokojnie możesz zacząć brać tylko z umiarem nie bierz od razu bóg wie ile. Możesz także robić tak jak ja, czyli zjeść jakiś niskokaloryczny posiłek i pić dużo wody. Pamiętaj to działa tak, że jak bierzesz cały czas a potem 1 dnia nie weźmiesz to będziesz trochę przymulona i wróci ci apetyt lecz nie bój się o efekt jojo jak tutaj piszą inni, po prostu jak przestaniesz brać przejdź na dietę i to utrzyma ci wagę pozwoli na zdrowe odżywianie się. Jedynie zgodzę siętutaj z kimś co twierdzi, że dieta to lepsze rozwiązanie bo ma rację. Ma rację z tym iż jeżeli będziesz miała dobrą dietę wypisaną przez dietetyka schudniesz tylko musiała byś być silna by przestrzegać diety. Amfetamina do odchudzania to tak jakbyś szła na skróty a dieta i ćwiczenia to normalna drogą.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominikass

Stosowałam to ostatnio. W ciągu 1.5 tygodnia schudłam 3 kg a brałam 4 razy. Są po tym częste wizyty w łazience na kupę i mniejszy apetyt (potem skurczony żołądek) Ale działa. Może a się szybko uzależnić. Nie tyle co fizycznie, jak psychicznie. Potem trzeba pilnować jedzenia. Bo szybko wraca się do swojej wagi. Organizm nie przyzwyczaja się do takiej szybkiej zmiany w jedzeniu. Ale dużo chęci i się uda :))

Odnośnik do komentarza

Oto skutki brania amfy (uwaga, niektore zdjecia sa DRASTYCZNE, wchodzicie na wlasna odpowiedzialnosc). Zrodlo: Google images (z wlaczonym Safe Search)

"Fajne", co nie? ;P

Dla tych, co nie lubia ogladac takich zdjec, pozwole sobie przytoczyc inne skutki uboczne jej zazywania (poza brakiem laknienia):
- sinusoida psychiczna i fizyczna (naprzemiennie euforia - dol - euforia - dol, jak przy schizofrenii maniakalno-depresyjnej),
- rozszerzone zrenice,
- nasilona agresja,
- bezsennosc lub wzmozona sennosc,
- podwyzszone cisnienie tetnicze,
- niepokoj, omamy sluchowe, psychoza,
- smierc.

Strach sie bac ;P

Odnośnik do komentarza

takie tam...
To są skutki zażywania mety, a nie amfy!
Meta uzależnia od pierwszego wzięcia - daje taki odlot, że nie chcesz przestać, podobnie jak koks czy inne.
A amfe można brać długo i odstawić z dnia na dzień (co najwyżej na zjeździe możesz odczuć lekki niepokój czy zamulenie). Gorsze są już psychotropy - uzależniają jak mało, który narkotyk, a są legalne. Dwa dni bez nich i czujesz się jakby ktoś przez kolczastą bramę przeciągał Cię na swoją stronę... .

Odnośnik do komentarza

Czasem nie wierzę w to co czytam. NIe utyłaś w tydzień i w tydzień nie zrzucisz nadmiaru kg.
Branie białego proszku tez przez tydz. cie nie odchudzi. A wiadomo, ze im dłuzej bierze sie narkotyki, tym cieżej oprzeć się kolejnej dawce. Tak wiec twoje tlumaczenie, że chcesz pobrać, schudnąć i odstawić jest żałosne. Życzę rozumu.

Odnośnik do komentarza

czesc , ja odpowiem normalnie na twoje pytanie ... nikt nic nie moze nikomu zabronic a wiec tak mozesz brac chociaz nie polecam tez bralam faktycznie daje rade i pomaga chudnac ja nie mialam efektu jojo ale trzeba miec do tego glowe najlepiej po odzywnym sniadanku bardzo kalorycznym zebys nie miala po zazyciu mdlosci zmeczenia itd, mi 1 gram starcza na tydzien po troszku a wiec sniadanko troszeczke tego i wieczorem jablko lub banana pamietaj o myciu zebow bo niszczy to faktycznie prawda ale jezeli masz zadbane zeby i zadnych problemow to nie zaszkodzi tak bardzo zeby mialy wyleciec. nie boj sie .... przez tydzien brania dziennie chociaz lepiej nrac w same weekendy bo w tygodniu i tak sie ruszasz .. ja schudlam 5 kg ale to tez zalezy od organizmu i jeszcze cos jezeli !asz ochote zjesc po wzieciu a!mfetaminy to zjedz nie bron sobie i tak nie zjesz duzo a poczujesz sie lepiej jezeli czujesz ze jestes juz senna to sie poloz za 30 minut sie przebudzisz i bedziesz jak nowonarodzona a jezeli wezniesz troszke z samego rana jak napisalam po sniadaniu to nie ma problemo zasnieciem ale to rowniez zalezy od organizmu mam nadzieje ze pomoglam pamietaj bierz z glowa i nie przesadzaj aaaa no i pij sobie witaminy jedz duzo warzyw i owocow powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość Biały_wegorz

Zejdziesz z wagi na pewno
Wystarczy 5 dni głodówki i waga spadnie nawet do 7-8 kg
Oczywiście jest to szkodliwe już Ci tłumacz
Po 3 dniach głodówki zacznie kręcić ci się w głowie.
I mówię od razu po tym nie zaśniesz.
Po 3-4 nie przespanych nocach zobaczysz jakie będziesz miała jazdy.
Nawet może dojść do halucynacji.
Będziesz widziała rzeczy których nie ma. To jest właśnie wykończenie organizmu. Gdy parę dni nie śpisz i nie jesz.
I jak to nie uzależnia? Pokaz mi osobę która tylko raz próbowała. Mówisz na początku ja nie muszę to mi się Poprostu podoba (pierwsze 3 razy)
Pózniej wciągasz sie w to i szukasz w tym rozwiązań.
Więc naprawdę nie polecam.
Od razu mówię nie przestaniesz bo później i tak przytyjesz i znów po to sięgnisz później walisz cały czas zby waga nie wzrosła.
Nie mówię fajnie na imprezę nie spisz nie zamulasz więcej wypijesz
Ale mówię od razu TO ZŁO i mówię naprawdę. ODRADZAM

Odnośnik do komentarza

Nie jest to zbyt mądry pomysł, ponieważ schudniesz, ale po odstawieniu będziesz dalej normalnie jadła i wsyzstko wróci razy 2 , a po drugie amfetamina uzaleznia i to szybciej niz się wydaje. Osoby, które twierdzą, że nie uzaleznia chyba nigdy nie miały z tym styczności ani w swoim przypadku ani w otoczeniu.

Odnośnik do komentarza

Ta która zadała pytanie alebo już zchudla albo odpuściła po tylu latach ale wracając do tematu. Da się schudnąć od amfetaminy i to wcale nie trzeba glodowac i nie spać przez kilka dni pod rząd bo to po prostu głupota, sposób jest taki że dziś robisz sobie nocke (jak nie pracujesz ;) w nocy oczywiście nie śpisz na drugi dzień jesteś zmęczona po noccne i też nie spisz ale w ten dzień po nocy nic nie bierzesz na wieczór robisz się głodna, jesz cis wartościowego ale nie dużo, mija wieczór idziesz spać, wstajesz zaczynasz od śniadania później obiad jak zaczyna cię dopadac chęć na wyzarcie całej lodówy wtedy zaczynasz to samo co za pierwszym razem, tak max miesiąc, śpisz co drugą noc , wieczoram po nocce jesz kolację , rano śniadanie potem obiad i dalej zabawa , żołądek się zmniejsza i po miesiącu nie masz chęci na ciągłe objadanie. Jak się uzaleznisz to lecisz na odwyk a co za tym idzie na kroplowkach i skompym zarciem w szpitalu co też daje efekt chudnięcia, bo jak w poście opisane nie ważne jak i czy z konsekwencjami ważne żeby schudnąć

Odnośnik do komentarza
Gość Zxyzcwfg

Mogę się wypowiedzieć na temat leku na niedoczynność tarczycy Euthyrox. Jeżeli się to zażywa mając zdrowa tarczyce to ten lek powoduje wtedy efekt jak przy nadczynnosci tarczycy...czyli powoduje zmniejszenie uczucia głodu A co za tym idzie chudniecie. Nie jest uzależniajacy ale jest na receptę. Pierwsze efekty mozna zauważyc po okolo 4-5 tyg stosowania. Chce się mniej spać, serce mocniej bije, zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm. Czlowiek czuje sie caly czas lekko pobudzony.Mówię tu o sytuacji kiedy bierze ten lek czlowiek majacy hormony TSH w normie lub czlowiek cierpiacy na niedoczynność tarczycy....ktoremu doktorek przepisal z dobrej woli ciut większą dawkę niż by wynikało z badań krwi i faktycznego zapotrzebowania organizmu na ten sztuczny hormon tarczycy. Biorąc większa dawkę tego leku lub gdy będą to brały zdrowe osoby napewno zauważa brak łaknienia co za tym idzie chudniecie.jednak ustalenie tej dobrej dawki dla siebie to metoda prób i błędów i obserwacji organizmu. Jest to lek legalny w 100% nie zabroniony w Polsce i dość często przewidywany przez lekarzy bo dużo osób ma problemy z tarczyca.

Odnośnik do komentarza
Gość Jest dobrze

Hej wszystkim mam 23 lata i mam strasznie duża nadwagę więc zaczęłam brać amfe co prawda schudłam i nie brałam tego co dzień tylko 2 dni a później może po miesiącu zaczelam znów sięgać po to jak brałam wszystko było Dobrze pobudzona nie śpisz nie jesz a jak już wiesz że nie chcesz tego brać to w moimi przypadku było tak źle się czułam strasznie bolał mnie brzuch nie mogłam niczego zjeść bo zaraz wymiotowałam było mi zimno gorąco i tak w kółko więc postanowiłam że nie będę tego brała i już rok tego nie biorę ale zaczęłam biegać jeść regularne posiłki chodzić na siłownię i mam lepszy efekt niż po tym gównie i czuję się dobrze nie jestem tak zmęczona jak byłam jak brałam daje wam rade dziewczyny po prostu zacznijcie uprawiać sport od tego też możesz schudnąć

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.10.2012 o 12:17, Gość aaaaaapppppp napisał:

Hej ;] Mam 20 lat i jakiś czas temu wzięłam amfe. Powiem Ci, że jeżeli chodzi o odchudzanie to rzeczywiście działa- następnego dnia po ostrym pobudzeniu i nieprzespanej nocy ważyłam 2 kilo mniej. Przez ten czas kiedy latasz nie masz absolutnie apetytu, a nawet taki wstręt do jedzenia. Może to i dobre na stratę kilogramów, ale strasznie działa na psychikę. Następnego dnia masz totalną depresję nic Ci się nie chce, raz się śmiejesz a za chwilę płaczesz i to trwa jeszcze przez kolejne dni po zażyciu chyba, że walisz którys dzień z kolei a tego nie radzę bo później po odstawieniu deprecha się nasila. Walczę ze sobą już 2 rok, jestem ciagle na dietach, biorąc amfe również myślałam o tym że sobię wezmę a żołądek mi się skórczy przez ten dzień i nie bd miała później apetytu no i podziałało. Później trzeba się tylko pilnować bo kiedy wraca apetyt to wpierdzielasz wszystko. Nie jestem uzależniona, wcale mnie do tego nie ciagnie ale jeśli chcesz zacząć brać to nie codziennie musisz robić to w dłuższych odstępach czasowych bo to naprawdę silnie działa na człowieka.

Tak to wlasnie wygląda ale schudnąć można 

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz schudnąć bo uważasz ze masz za dużo tłuszyku, polecam brać, ale i zarowno dieta, i ćwiczenia, inaczej ci nie pomoże, wiem to po sobie :) schudniesz owszem, bo wiem to po sobie, a efektu jojo nie miałam ;)) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...