Skocz do zawartości
Forum

Amfetamina a odchudzanie


Gość pytająca 24

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam te komentarze i sama niewiem co mam myslec o tym. W czerwcu tego roku wazylam 79kg przy wzroscie 162. Wcale nie mialam zamiaru zrzucac kg. Bylam zmuszona miec dwie prace, codziennie po 12h nocne wstawanie do dziecka byly bardzo wycerpujące, wiec pomagalam sobie amfetamina. Dziś waze 52kg jem normalnie, waga nie wzrasta, amfetamine odstawilam, no moze nie do konca bo czasem są dni kiedy musi wiecej pracowac, ale jestem szczesliwa, lepiej czując sie w swoim ciele. I chocbyniewiem co sie wydarzylo nigdy nie b ede zalowac ze tym sposobem zrzucilam te kilogramy bo efekt jest zniewalający. Wage 55kg osiagnelam po 1,5miesiąca czyli 27kg w niecale 2 miechy.

Odnośnik do komentarza

co za glupota. amfetamina nie uzaleznia!!!!!! sama biore teraz sporadycznie ale kiedys bralam przez pol roku dzien w dzien i nie uzaleznilam sie.... po roku przerwy na imprezie znow wzielam i czulam sie normalnie. jedynie gorzej jest po mecie (metamfetamina) bo po tym sie ma jazde:-) a schudnac idzie niezle:-)

Odnośnik do komentarza

Jasne że głupota, tak samo jak twierdzenie że amfa nie uzależnia... Każdy uzalezniony tak mówi, że jego to nie tyczy i bzdura totalna... to ciekawe czemu tyle osób leczy się z uzaleznienia? Ciekawe dlaczego osrodki pękają wszwach bo tyle jest osób cierpiących...

Odnośnik do komentarza
Gość fetka xD

Powiem tak o na amfetaminie schudniesz i to bardzo szybko a czy wrocisz do swojej wagi po ukonczeniu odchudzania fetką to zalezy od ciebie po ciagu amfetaminowym apetyt rosnie poniewaz wypukasz witaminy i skladniki odzywcze z organizmu wiec lepiej odstawiaj powoli i jedz umiarkowanie! i trzymaj diete potem bo wrocisz do wagi
aha i amfetamina nie uzalenia chyba ze psychicznie ale ja sie nie spotkalem zeby ktos sie uzalenil ! od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na takie cos xD

Odnośnik do komentarza

tez dodam swoje pare groszy anfetamina nie uzaleznia, odchudzam się sama na niej bo próbowałam już wszystkich diet cudów itp. ale ja po prostu mam mocna wole nie pale bo mnie nie ciagnie choć potrafie, biore amfe tylko jak mnie bierze apetyt na jedzenie,taki ze wyjadłam bym cała lodowke,jestem na diecie 500kcal wdodatku, i polecam ja każdemu jeśli chce schudnąć ja wazylam 92 kg przy wzroście 162cm to bardzo dużo aktualnie waze 77,4 kg po 2 miesiącach diety i skora jest elastyczna,pomalu się zbija nie wisi czy cos, amfe biore czasem nie dziennie zazwyczaj tak jak pisałam gdy nasila mi się bardzo głód,ale to tylko raz na kiedy, nie powiem czasem w weekend wezme sobie trochę,piwko wypije pobaluje, ale to nie powód do tego ze jestem uzalezniona lub ze można się uzaleznic, normalni ludnie tez to biora, czy jaraja ziolo,a niby nielegalne, i niszczy organizm,a lekarze przepisują na recepty to,jak się ma raka.(w holadi legalne) i umarł ktoś ?? amfe tez slyszalam ze na receptę jest, umnie w angli na jakas tam chorobę nie wiem jaka i dokładnie na co ale jest. a ci co sa uzależnieni to od czegos innego, jak maja slaba psychikę doświadczyli czegos zlego w zyciu itd. to siegaja poto by się odstresować tak samo jest z papierosami czy alkoholem, tylko ze jak ktoś z amfy skacze na cos moznieszego jak koks czy inny narkotyk do zylni to się uzaleznia, ale jak ktoś od czasu do czasu chce brac by tylko glud zminiejszyc tak jak to w moim przypadku,to nic mu nie grozi, tylko zaznaczam w małych ilościach i nie dziennie,przerwy bo naprawdę zamiast schudnąć się organiz wykończy,najlepiej tak jak pisze dieta 500kcal czy 800 czyni cuda a nie wyniszcza organizmu,tylko czeba sporzywac odpowiednie produkty z witaminami.Pozdrawiam wszystkich którzy daza do idealnej wagi i sylwetki, jak co pisać na pw domnie o wszystkim doradzę jestem już zaglebiona w tym doswiadczeniiu:)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem osoby, ktore mowia, ze braly amfetamine i to nie uzaleznia po prostu kłamią. Albo zamiast tego dostawały jakiś proszek z apteki.Warto wspomniec, ze wiaze sie to rowniez z innymi nieprzyjemnymi rzeczami(psują się a nawet po dlugim czasie wypadaja zeby). Owszem amfetamina pomaga w odchudzaniu, ale polega to na stracie wody a nie tkanki tłuszczowej. Najlepszym rozwiazaniem na strate tkanki tluszowej jest przebywanie na swiezym powietrzu (nie mam na mysli jakiegos wysilku) zamiast siedzieć w domu i opychac sie pustymi kaloriami.

Odnośnik do komentarza

nie amfetamina tylko "" Władek "" ludzie wszyscy cos piszecie a nie wiecie nic o tej fecie..... gdyby wzięła czysta amfę to by zmarła na zawał do 3 minut... ona mówi o Władku czyli połączeniu amfetaminy z innymi specyfikami .... schudniesz tak ale z miesiąc musiała byś tobbrac po tym "" władku "" opada apetyt ale w zamian dużo pijesz wody soków itp wiec mysle ze nie jest to dobre kolega brał ponand 3 miesiace schudł 30 kg bez sciemy ale potem było to dla niego tragiczne wiec bierz sie za bieganie cwiczenia a nie narkottyki w głowie...

Odnośnik do komentarza

Schudniesz bardzo szybko, jeśli chodzi o uzależnienie to wiadomo, że to zależy od Ciebie, twojej silnej woli, na pewno szybko się człowiek nie uzależnia. Minusy takie, że jeśli uzyskasz już wymarzoną wagę to kiedy odstawisz i zaczniesz normalnie jeść, wrócisz do poprzedniej wagi, chyba że wprowadzisz dietę i ćwiczenia. Minusem też może być cena amfetaminy, około 25-30 zł

Odnośnik do komentarza

najważniejsze, musisz robić przerwy. Ludzie ostrzegają - mają rację ale jesli i tak się zdecydujesz to pamiętaj...nie możesz być dłużej bez snu niż 72h i nie ćwicz intensywnie dłużej niż 2h!! najlepiej zrób sobie podział i bierz w małych ilościach...nie będziesz miała fazy a głód zniknie.
raz rano raz koło 15..powinno starczyć co 2 dzień.

Odnośnik do komentarza
Gość ktosludek

Hej. Ja to opisze z mojej strony. Biore to czasami na imprezie- gdzies raz na miesiac moze rzadziejj. Chcesz schudnac? To troche pomoze, ale pamietaj ze najwazniensza jest dieta, skrupulatne cwiczenia. Na samej amfie nie schidniesz nie masz szans. Pamietaj, ze jedzenie malo 500 kcal dziennie jest gwozdziem do trumny z prostej zasady. Organizm musi czerpa z skads energie i w tym przypadku bierze ja z miesni, a nie z tluszczow. Musisz dobrze sie odzywiac do 6 posilkow na dzien. Ja na diecie zrzucilem 12 kg w 3 miesiace. Dumny jak cholera. Wiec jakby ktos potrzebowal pomoc z dieta to pisac na mail pencammm@hotmail.com. amfy nie polecam brac. Daje glupie wrazenie straty kg, ale jest to tylko woda.

Odnośnik do komentarza

Amfetamina na odchudzanie ? Głupota totalna. To jest tylko "efekt" uboczny bo nie chce Ci się jeść. To co wymienia Pani ekspert to również głupota. Coś w tym stylu co jest napisane na ulotce ibuprofenu - może się zdarzyć owszem ale w skrajnych przypadkach. Ale pomysł i tak jest bez sensu ponieważ to co się dzieje w głowie i w organiźmie po prostu niszczy i tyle. Potem waga Ci podskoczy (co prawda nie na 100% ale duża szansa) Po co Ci mniejsza waga jak będą Cię traktować jak ścierwo ? Nawet tak się na amfetaminę mówi - ścierwo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...