Skocz do zawartości
Forum

Amfetamina a odchudzanie


Gość pytająca 24

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.10.2012 o 12:17, Gość aaaaaapppppp napisał:

Hej ;] Mam 20 lat i jakiś czas temu wzięłam amfe. Powiem Ci, że jeżeli chodzi o odchudzanie to rzeczywiście działa- następnego dnia po ostrym pobudzeniu i nieprzespanej nocy ważyłam 2 kilo mniej. Przez ten czas kiedy latasz nie masz absolutnie apetytu, a nawet taki wstręt do jedzenia. Może to i dobre na stratę kilogramów, ale strasznie działa na psychikę. Następnego dnia masz totalną depresję nic Ci się nie chce, raz się śmiejesz a za chwilę płaczesz i to trwa jeszcze przez kolejne dni po zażyciu chyba, że walisz którys dzień z kolei a tego nie radzę bo później po odstawieniu deprecha się nasila. Walczę ze sobą już 2 rok, jestem ciagle na dietach, biorąc amfe również myślałam o tym że sobię wezmę a żołądek mi się skórczy przez ten dzień i nie bd miała później apetytu no i podziałało. Później trzeba się tylko pilnować bo kiedy wraca apetyt to wpierdzielasz wszystko. Nie jestem uzależniona, wcale mnie do tego nie ciagnie ale jeśli chcesz zacząć brać to nie codziennie musisz robić to w dłuższych odstępach czasowych bo to naprawdę silnie działa na człowieka.

Co za bzdura, nawet jezeli amfa mialaby dzialac to nie ma mowy o schudnieciu 2 kilo w kilka godzin, co najwyzej usunelas nadmiar wody z organizmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...