Skocz do zawartości
Forum

Dieta i ćwiczenia na płaski brzuch


Gość natalia-natalka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalia-natalka

Witam,mam20 lat,158cm i 49kg. Moj problem to brzuch,odstaje i jest okragly. Ostatnio kolezanka spytala mnie czy jestem w ciazy. Nie jestem,a brzuch wyglada jakbym byla. Prosze o pomoc eksperta w zakresie ćwiczeń i diety. Nie chce schudnac bo nie jestem gruba,chce pozbyc sie chociaz troche tego -balona-

Odnośnik do komentarza

jesli jesz zupki chinskie to nic dziwnego ze masz odstajacy brzuch napisz swoj rozklad posilkow, na brzuch korzyst5nie wplywaja brzuszki hula hop, basen, ale dieta to podstawa ja tez pracuje a mimo to musze ugotowac bo bez tego nie da sie nic zrobic kazdy dietetyk da Ci diete ktora musisz sobie przygotowac

Odnośnik do komentarza
Gość natalia-natalka

Sprzatam i mieszkam w hotelu. Sniadanie jem o 9 obiad o 13.30 kolacja po 19. Wiem.że to źle. Ale tak juz musi byc,bo tak mam ustalone przerwy. Znacie moze jakies przepisy na szybkie i zdrowe dania?

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa więc, rzeczywiście powinny pomóc same ćwiczenia. Lepiej by było abyś starała się jeść regularne posiłki co 2-3 godziny, ale rozumiem, że przy tak ustalonych przerwach jest to niewykonalne.Jeśli możesz unikać zupek chińskich, bo są one dość kaloryczne i przede wszystkim niezdrowe. Zamiast nich polecam jedzenie jogurtów z musli czy owsianek. Jeśli nie masz czasu na gotowanie warto jest pomyśleć o wykupieniu sobie obiadów. Możesz też gotować sobie dzień wcześniej i przynosić do pracy np zupę w termosie.
Co do ćwiczeń to mogę zaproponować kilka na mięśnie brzucha. Pamiętaj tylko o tym, że gdy ćwiczysz mięśnie brzucha powinnaś zacząć od dolnych mięśni, poprzez skośne a skończyć na górnych mięśniach brzucha. Nie przesadzaj z ilością wykonywanych ćwiczeń, najlepiej zaczynać od małej ilości powtórzeń np 12 i z każdym dniem dodawać kolejne.
Poniżej przedstawię Ci kilka ćwiczeń na mięśnie brzucha:
1.Ćwiczenia na brzuch
2. Sposoby na płaski brzuch
3. Ćwiczenia na dolny odcinek brzucha
Życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

cwiczenia raczej nic nie pomogą wzdęcia maja rózne przyczyny głownie ze zlego pożywienia dobra waga nie daje gwarancji na zdrowie jedna z przyczyn moga byc jogurty które jesz i pewnie sa na mleku UHT które jest trucizną, nie powinno tez sie jeśc dwie godziny przed spaniem i postarac sie nie łączyć białek z wegl. i skrobią spróbuj odstawic mleko UHT i przetwory i j.w. i zobacz sama efekty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...