Skocz do zawartości
Forum

Czerwone plamy na ciele po spożywaniu alkoholu


Gość jo...64

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.
mam problem od jakiegoś czasu kiedy wypije jakis alkochol np piwo pojawiaja mi sie czerwone plamy na ciele wyglada to strasznie
szukając informacijw internecie doszukałam sie ifo ze to uszkodzenie enzymów wątrob;owych -nie wiem ale postarałam sie o skierowanie na badania tylko pytanie moje to jak; naprawić ,wyleczyc czy tez oczyscic watrobe z toksyn? pomijając że przestac piwkowac tak,i czy tak juz bedzie całe zycie?? co dalej?
dziekuje

Odnośnik do komentarza

wątroba ma po za tym właściwości regenerujące czyli sama isę naprawia,... wiadomo nie jest to w 100% i nie od razu ale zawsze to coś. Powinieneś iśc do lekarza z tym. Ja słyszałam że takie czerwone plamy moga świadczyć albo o uczuleniu na alkohol bądź jego składnik albo o uczuleniu na fałszowany alkohol.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka4

Mysle ze trzeba z tym problemem isc do lekarza, moj kolega tez tak mial i nic z tym nie robil bo myslal ze to samo przejdzie no i niestety wyladowal w szpitalu, okazalo sie ze mial powazne problemy z watroba, nie wiem co konkretnie, ale w szpitalu spedzil sporo czasu

Odnośnik do komentarza
Gość PRETORIAN

Witam,
Ja też tak miałem po wypiciu większej ilości alkoholu !
oczywiście schemat jest prosty ...
mężczyźni w większej ilości swojej rasy, bagatelizują takie reakcje organizmu który uporczywie broni się przed zatruciem !!!
mogę wam coś przekazać - odpuście alkohol w większych ilościach .
Krótko mówiąc już jestem na tamtym świecie .
UMARŁEM !!!
Mam nadzieje że zapamiętacie moje ostatnie słowa !!!
miałem 29 lat osierociłem dwoje dzieci a żona pewnie mnie opłakuje do tej pory !!!

Odnośnik do komentarza

witam chłopaki założe sie że żadna kobieta tu nie pisze bo tylko faceci tyle chleją że mają te plamy ja również i obiawia mi sie tym ze mam cała czerwoną twarz plamy na ciele w różnych miejscach i się duszę do tego stopnia że muszę wyjść na dwór po to żeby zaczerpnąć zimnego powietrza prawdopodobnie to uczulenie na jakis składnik alkoholu ale wczesniej tak nie miałem i jak widze nie jestem sam i chyba jest tylko jedno wyjscie zeby nie wyladowac w szpitalu przestac chlać

Odnośnik do komentarza
Gość zaleczony

za czerwone plamy lub wysypkę po alkoholu najczęściej odpowiedzialna jest histamina, która znajduje się w napoju. dodatkowo sam alkohol blokuje działanie enzymu, który tą histaminę rozkłada w organizmie. problem dotyczy ok 2% ludzi i nazywa się to nietolerancją histaminy. dla wszystkich osób, które po czerwonym winie, piwie czy innych napojach dostają czerwonych plam na skórze poleccam preparat Daosin

Odnośnik do komentarza
Gość przegrana1234

Witam czerwone niesymetryczne plamy po alkoholu wystepuja przy chorujacej watrobie plus trudnosci z oddychaniem organizm daje nam ostrzezenie. Ja takie ostrzezenia ignorowalam i teraz w wieku 30 lat jestem po zoltaczce watroba nie wytrzymala i mam uszkodzona teraz moze mi pomoc tylko przeszczep.Jestem kobieta i ostrzegam Was. jak to sie mowi nosil wilk razy kilka poniesli i wilka nie czekajcie badania moze byc ggtp ja mialam 946 lekarz zlapal sie za glowe norma to cos 50 nie pamietam. Uwazajcie jesli zycie Wam mile. Polecam lykac zapobiegawczo ostopest plamisty.

Odnośnik do komentarza

Witam tyle osób ma ten problem ale nikt nie napisał co polecił mu lekarz po wizycie albo co wyszło po badaniach tylko głupie gdybanie. Piszcie konkrety przyczyny i sposób leczenia lub jak jak temu zapobiec !!!

Odnośnik do komentarza
Gość przegrana1234

konkrety robisz badania jak jest ggtp podwyzszone idz do lekarza byc moze beda potrzebne inne badania niestety na uszkodzona watrobe nie ma leku jedydnie mozna juz o nia dbac dieta i esencialle forte jesli watroba nie jest uszkodzona to zregeneruje sie po tym leku i ostopest plamisty zapobieganie to prosta sprawa raz dziennie ostropest i co dwa trzy miesiace opakowanie esenciallu

Odnośnik do komentarza
Gość przegrana1234

ja opamietalam sie za pozno zolta znalazlam sie w szpitalu tam dostawalam przeciwbolowe kroplowki i heparen jest na recepte potem tylko esencialle forte lekarz mi kazal lykac i tak zyje p.s. watroba nie boli kazdy to powie ale jak spuchnie i uciska a zebro ledwo nie wyjdzie przez skore to czuc i przy schylaniu kucie to takie objawy ze jest cos nie tak

Odnośnik do komentarza
Gość zimnylech

do wypowiedzi "~KSN • 11 listopada 2013 21:10" mysle ze to rozwiązuje problem Wapno, magnez, wit.C "

Od 5 dni nie zażywam magnezu ani wit.C i dzisiaj po 3 piwkach plamy zrobiły ze mnie indianina.

wczesniej kuracja tabletka magnezu + rutinoscorbin 1-3 dziennie i po 6 piwach nic. a dzisiaj katastrofa od jutra kuracja od nowa , wyniki podam na forum :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...