Skocz do zawartości
Forum

Wątek dla rozczarowanych żon


Gość Śmiechotka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Śmiechotka

...że jestem rozczarowana, to już wiecie. I wiecie już, że przez męża, który okazał się kimś innym niż myślałam.
Może jest nas więcej, jak sobie radzicie? Potrzebuję teraz wsparcia i siły, bo jest mi głupio opowiadać o tym znajomym...

Odnośnik do komentarza
Gość Śmiechotka

odpisałam w tamtym wątku, różne sms-y na różnych telefonach (on twierdzi, że to nie jego tylko kogoś tam xD za każdym razem tak tjaaa), ukrywanie tela, choć ostatnio powiedział, że jak mu nie wierzę, to zostawi mi ten tel w domu. Kasowanie historii w komputerze i jeszcze inny dowód, najjaśniejszy, najsensowniejszy, który o wszystkim przesądził i męża pogrążył, ale o tym wolałabym już nie pisać ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Śmiechotka

a tak z innej beczki, to czy normalne się wydaje wam ładowanie tela za wersalką, w kuchni wczesnym rankiem lub wieczorem, gdy ja już w łożku, na wysokiej szafie (z tym, że gniazdko jest za szafą i dopóki tego nie zauwazyłam, to tam ładował heheheh) i to tak po krótkim czasie, że ciągle pada mu tel, a resztę czasu ma go wszędzie ze sobą w kieszeni? W pracy dzwonki włączone, w domu wibracja. Jak raz usłyszałam sygnał, to sugerował mi, że mi się wydawało xD wszystkie argumenty co do ładowania tela są takie, iż on nie chce żeby dziecko się do niego dorwało. A jak mu mówię - podłącz na noc, to dziecko go nie dorwie, to gdzie tam. Tylko jak mnie w domu nie było... wtedy ładował pod biurkiem gdyż tam znalazłam ładowarkę :P żałosne

Odnośnik do komentarza
Gość Śmiechotka

ja mu ciągle głowę truję, że mnie oszukuje, mam na to już tyle dowodów, że więcej mi nie trzeba i już sobie tym nie zawracam głowy. On ode mnie nie ma już żadnych czułości, pocałunków i seksu, choć chce i w ogóle zachowuje się jak gdyby nigdy nic, ale brzydzę się nim...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...