Skocz do zawartości
Forum

Sport z wózkiem


Gość ptysiowaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ptysiowaa

Widziałam ostatnio kobiete która jechała na rolkach i pchała wózek co o tym sadzicie? Czy taki sport z wózkiem jest fajny, czy to jest teraz moda na to czy to przesada i raczej niebezpieczne bo jednak latwiej sie przewrocic na rolkach niz idac, wpadnie sie w wozek i sie wywróci. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

No ja nie jestem fanką takich rozwiązań, bo niestety jak się potkniesz, albo najedziesz na nierówność to możesz polecieć razem z wózkiem. Sama kiedyś trochę truchtałam ze spacerówką, ale szybkie chodzenie chyba najlepiej się sprawdza. Do tego potrzeba też dobrej spacerówki, sama mam miejski wózek spacerowy LANZA od producenta Coletto https://www.coletto.pl/produkt/81/lanza. Wózek wygląda przepięknie, ma taki sportowy trochę styl, do tego ma żelowe koła, a obracane koła przednie zapewniają wyjątkową zwrotność wózka. Wózek jest stabilny i bezpieczny dla malucha, bardzo wytrzymały, polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Gość Demetria
W dniu 5.05.2012 o 18:58, Gość ptysiowaa napisał:

Widziałam ostatnio kobiete która jechała na rolkach i pchała wózek co o tym sadzicie? Czy taki sport z wózkiem jest fajny, czy to jest teraz moda na to czy to przesada i raczej niebezpieczne bo jednak latwiej sie przewrocic na rolkach niz idac, wpadnie sie w wozek i sie wywróci. Co o tym sadzicie?

Dobrze jest najpierw pojeździć samemu na rolkach żeby umieć później jechać z wózkiem. Ludzie obecnie jeżdża na rolkach z wózkiem i biorą też zwierzaki żeby się wybiegały. To super rozwiązanie, także dla osób które chcą zadbać o kondycję fizyczną i ją utrzymać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...