Skocz do zawartości
Forum

Gdzie pojechać na wakacje?


Rekomendowane odpowiedzi

~wiwiiii
gdzie mozna wybrac sie na romantyczne wakacje.?? gdzies tanio ,, fajnie,,, gdzie mozna spedzic mile chwile? moze cos za granica?

Najbardziej romantyczne wakacje spędziłam w Białym Dunajcu (polskie góry)- taka wiocha ale cudownie, domek położony w cudownym miejscu jak dla mnie. Super :) 25 zł za osobe wtedy płaciliśmy, ale pokój z łazienką naprawdę na ywpasie, a łazienka.. za tą cenę to aż się nie wierzyło :)

Niedaleko Zakopanego.

Odnośnik do komentarza
Gość julek112

Ja osobiście polecam taką małą miejscowość nieopodal Giżycka - Bogacko. Mają tam wspaniałe domki drewniane, blisko jeziorko. Cicha i spokojna okolica można się niewątpliwie wyłączyć i odpocząć. Tutaj ich strona:

Odnośnik do komentarza

Jeżeli poszukujecie aktywnego wypoczynku gdzieś w Polsce, to szczególnie polecam Zoom Natury w Janowie Lubelskim - świetne miejsce, park linowy, sporty wodne, plaża i wiele innych atrakcji. Można się wybawić, zarówno samemu, jak i z całą rodzinką. A przy okazji można się wybrać na zwiedzanie okolicy - w województwie lubelskim jest mnóstwo ciekawych zabytków.

Odnośnik do komentarza

Witam. tak jak parę osób wcześniej polecam Bieszczady. Sama jeżdżę tam kilka razy w roku. Jeśli lubisz przyrodę, spacery, jazdę na rowerze bądź konno to jest dla Ciebie idealne miejsce. Oczywiście atrakcji jest więcej. Jeśli chodzi o ceny to można znaleźć naprawdę tanie kwatery prywatne, hotele są raczej droższe. Jade tam na początku lipca i mam domek za 80 zł doba, to niewiele bo ceny w sezonie są z reguły wyższe. W kwaterze prywatnej ceny już nawet od 20 zł doba. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość agniecha1

może nad morze? Dla mojej rodzinki to najlepsze rozwiązanie jak nie ma duzo pieniędzy ponieważ w Polskę jechać to jednak taniej wychodzi;d jak patrzylam na przejazdy zagraniczne to rzadko kiedy da się złapać okazję i trzeba się szybko decydowac, my do Darłowa do Lidii się wybieramy, maja Spa i lokalizacja jest tuz nad mrozem ;d;d

Odnośnik do komentarza

Byłem 2 razy na takim wyjeździe, raz z nimi (www.feeltheflow.pl ) a za pierwszym razem z inną firmą. Różnica była ogromna na ich korzyść. Teraz już będę korzystał jedynie z ich usług. Sprawdzałem wszędzie więc jestem pewien tego, że jest to najlepsza taka usługa na rynku.

Odnośnik do komentarza

Ja jeżdzę nad morze,do Kopalina pod łebą. Wynajmuję sobie z facetem pokoik w gospodarstwie agroturystycznym Lila i mamy spokój i czas tylko dla siebie. Jak chcemy pływac to idziemy nad morze, jak chcemy poćwiczyć to wypożyczamy rowery, jak chcemy się czegoś nauczyć to do stadniny albo na wędkowanie i tak cały czas, bez nudy:) A nawet w tej ich stołówce można sobie zrobić "romantyczną kolację":) Na pewno smaczna:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...