Skocz do zawartości
Forum

Gdzie pojechać na wakacje?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wakacje i tak się zastanawiam gdzie by tu pojechać? Macie jakieś propozycje miejsc, nie waże czy Polska czy świat byle by było interesująco i pięknie a przy tym bardzo się ucieszę gdzue będzie niedrogo:)

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Polske to dobre są wakacje nad Bałtykiem- Trójmiasto, Hel, Krynica Morska.
Dla mnie to nuda bo prawie całe życie ( z przerwami) mieszkam w Gd. ale ludzie którzy tu przyjeżdzają bardzo chwalą te miejsca.

Jeśli chodzi o za granice to zawsze są przyjemne oferty na Egipt Egipt,Malediwy,Tunezja ,Turcja, Kreta, Wyspy Kanaryjskie.
Nie byłam we wszystkich tych miejscach ale wyglądają na godne spędzenia wakacji. Jak ładnie i wiecznie ciepło to warto :)

Ja osobiście jadę do stanów zjednoczonych -NYC jak co roku bo mam tam bardzo bliską rodzine i stamtąd pojedziemy na jakiś Carnival Cruise- taki rejs statkiem do ciepłych krajów ale nie wiem jeszcze dokładnie gdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

ja polecam np Krasnobród na Roztoczu. Las, czysty zalew, piękne krajobrazy i dobra baza wypadowa. noclegi w agroturystyce rok temu kosztowały 25-50 zł za osobę, w zależności od tego czy się chciało pokój z łazienką czy bez.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda D.

Witam.
Mogę Ci polecić mały pensjonacik w puszczy noteckiej.
Bardzo przyjazna atmosfera. Byłam tam z dziecmi i psem, dużo miejsca do zabawy i nawet basen na miejscu. Jak chcesz więcej informacji to poszukaj czegoś w internecie. Byłam w Leśnym Dworku w Kwiejcach.
Pozdrawiam Madzia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...