Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika i opóźnienie miesiączki


Gość Marcela1996

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcela1996

Witam.Od kilku dni borykam się z problemem który bardzo mnie nie pokoi. Gdy dotykam prawy jajnik występuje dość spory ból. 6 dni spóznia mi sie miesiączka, zawsze spózniała sie góra 2 dni.
Wspóżyje seksualnie ze swoim chłopakiem. Mam 16 lat. Bardzo prosze o rade. Z góry dziękuje ! frown

Odnośnik do komentarza

1. zabezpieczałaś sie? jesli nie, musisz zrobic test ciazowy aby wiedziec czy jestes lub nie w ciazy
2. prawdopodobnie jajnik moze bolec np. na miesiaczke lub przewiało Cie jesli boli Cie tylko prawy jajnik i jak lekko naduszasz to boli bardziej, powinnas zglosic sie na USG jajnika bo mozliwe ze masz torbiel na jajniku i stad tez opoznienie okresu

Odnośnik do komentarza

jesli masz torbiel to normalne. Nie boj sie isc do ginekologa zrobi USG to tyle co po brzuchu podotyka takim pilocikiem i tyle bo USG najwazniejsze ja tez mialam 16 lat jak mi sie torbiel zrobił. Takze idz do ginekologa bez obaw po drugie i tez bardzo wazne, jesli wspolzyjesz ze swoim chlopakiem MUSISZ zrobic cytologie i robic ja regularnie co rok lub dwa!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Ojj nie wiem skad sie bierze torbiel mozliwe ze z problemow hormonalnych, np przy problemach z tarczyca dlatego oprocz USG musisz zrobic morfologie w tym tsh, a okres mnie sie spoznial nawet i miesiac ja w ogole mam bardzo neiregularne okresy a przez ten torbiel mialam bardzo bolesne

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam, w zeszłym miesiącu okres spóźniał mi się 7 dni, robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Mija 30 dni od ostatniej miesiączki a mnie boli jajnik i pojawia się u mnie ciemno-żółta wydzielina. Bardzo się martwię. Dlaczego okres znów mi się spóźnia ?

Odnośnik do komentarza

Witam okres miałam 10-16 sierpnia współ. z mężem 17,18 sierpnia. Dziś okres spóźnia się 13 dni. Kilka dni temu pobolewalo mnie podbrzusze jak na okres ale dalej nic. Dziś zaobserwowalam na bieliźnie mleczny lepki sluz, piersi są wrażliwe, a z sutkow po naciśnięciu wydziela się siara czasami kropla mleka? Karmić skończyłam ponad 1 rok temu... Czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...