Skocz do zawartości
Forum

Małe piersi u 20-letniej kobiety


Gość la...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 19 lat i bardzo małe piersi, pomimo tego, że mam małą nadwagę, piersi prawie mi nie odstają, dodam jeszcze, że mam nieregularną miesiączkę, a zaczęła mi się w wieku 13 lat, czy to może być jakieś zaburzenie ze strony hormonów, wszystkie kobiety w rodzinie mają duże piersi.Czy jest szansa, że jeszcze urosną?

Odnośnik do komentarza

Witaj. Warto byłoby przejsc sie do lekarza z ta sprawą. Miesiaczka zaczela sie u Ciebie w miarę prawidłowo a to,ze jest nieregularna to jeszcze nie musi oznaczac nic powaznego.Kiedyś Ci sie unormuje.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Mam 21 lat i strasznie małe piersi.Praktycznie od 14 roku życia nie zauważam żadnych zmian w ich wielkości.Nawet rozmiaru A nie mam.Wiem,że są push-upy i owszem nosze je,no ale koniec końców,źle się czuje z takim biustem.Jestem dość szczupła ,przy wzroście 170cm ważę 56kg.Niestety taka przemiana materii,że ciągle ważę w granicach właśnie tej wagi.Mam bardzo ładną figurę,w lato chcę się opalać w bikini,no ale niestety stroju kąpielowego nie założę,bo wstyd się pokazać,jestem płaska jak deska. Co robić ?!

Odnośnik do komentarza
Gość zasmucona1

Rozumiem cię doskonale . Mam 18 lat i przy wzroscie 165 waze okolo 54 kilo . a wiec tak normalnie , nie jestem ani gruba ani szczupła. ale niestety biustu zero .zle sie z tym czuje . zakladam staniki 75B ale oczywsicie push up i wszytsko oddstaje . Chciałabym cos zrobic ,ale sama nie wiem co .

Odnośnik do komentarza

Kiedys też miałam taki problem ze moje piersi były zbyt małe ale kolezanka poradziała mi aby zamóiwła sobie w sklepie inetrnetowymwww.erozkosz.pl tabletki i krem Perfectbust. Efekty widac juz po pierwszym tygodniu. Polecam

Odnośnik do komentarza

karolkad11
Witam,
Mam 19 lat i bardzo małe piersi, pomimo tego, że mam małą nadwagę, piersi prawie mi nie odstają, dodam jeszcze, że mam nieregularną miesiączkę, a zaczęła mi się w wieku 13 lat, czy to może być jakieś zaburzenie ze strony hormonów, wszystkie kobiety w rodzinie mają duże piersi.Czy jest szansa, że jeszcze urosną?

Najlepiej będzie jeśli oceni to lekarz i zleci ci wykonanie badań określających poziom hormonów we krwi.

Odnośnik do komentarza

Karo92
Mam 21 lat i strasznie małe piersi.Praktycznie od 14 roku życia nie zauważam żadnych zmian w ich wielkości.Nawet rozmiaru A nie mam.Wiem,że są push-upy i owszem nosze je,no ale koniec końców,źle się czuje z takim biustem.Jestem dość szczupła ,przy wzroście 170cm ważę 56kg.Niestety taka przemiana materii,że ciągle ważę w granicach właśnie tej wagi.Mam bardzo ładną figurę,w lato chcę się opalać w bikini,no ale niestety stroju kąpielowego nie założę,bo wstyd się pokazać,jestem płaska jak deska. Co robić ?!

Jeśli rzeczywiście nie odpowiada ci rozmiar biustu i marzysz o tym, aby mieć większe piersi - rozwiązaniem może być chirurgiczne powiększenie piersi.

Odnośnik do komentarza
Gość 23Madzia23

jesteś szczuplutką osobą, masz taką a nie inną budowę ciała, że piersi też masz małe. Zgadzam się z poprzedniczkami, że Twoja waga zmieniłaby również wygląd piersi, ale czasem nie chcemy aż tyle przytyć, żeby nasze piersi urosły :)
Może poszukaj innych naturalnych metod powiększania piersi. Życzę powodzenia :) i nie przejmuj się nie każda kobieta musi mieć miseczki C/D :)

Odnośnik do komentarza
Gość Madziusiek

Witajcie. Czytalam jeden komentarz ze od urodzenia dziecka rosną piersi. Owszem to prawda, lecz nie na dlugo. Jestem juz 4 miesiace po porodzie, pierwsze dziecko. Skonczylo sie mleko, skomczyly sie duze piersi. Są teraz jeszxze mniejsze niz mialam zanim zaszlam w ciaze. Stanik z miseczką A jest za duzy. A zanim mialam brzuszek nosilam rozmiar B.

Odnośnik do komentarza
Gość madziarka25

No właśnie u mnie wszystko jest odwrotnie. Przed porodem miałam miseczkę C. Obecnie mam miseczkę A. Karmiłam piersią i mam wrażenie jakby dziecko wyssało mi całą objętość biust. No normalnie dramat.
Czy są jakieś kremy, które mogłyby trochę ujęrdnić biust?

Odnośnik do komentarza

Oj sporo ich przetestowałam Ogólnie pierwze podejścia to porażka. Kupiłam sobie początkowo Eveline, potem Vichy i żaden z nich nie dawał efektu ( vichy tylko trochę wygładzał skórę).
Potem koleżanka poleciła mi Frashe i było to moje najlepsze podejście. Mianowicie jestem zaskoczona jak kosmetyk może wpływać na skórę.Ujędrnił biust, sprawił,ze wyglada ładniej, jest podniesiony. I tym samym wyglada na wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Gość madziarka25

A to serum ma może jakieś specjalne składniki, które działają na powiekszanie biustu?> Sama jeszcze czytałam sobie o tabletkach ale z tego co widzę to wiekszość dziewczyn w sieci sobie te tabletki odradza niż poleca.

Odnośnik do komentarza

O tabletkach to się nie wypowiadam. Nie brałam, za bardzo nie chce mi się w nie również wierzyć ale nie będę tutaj siała fermentu i wypowiadała się na tematy z którymi do czynienia nie miałam. Moze i działa ale nigdy nie miałam ochoty zamówić.
Co do frashe to w składzie na najwyższych miejscach są:
Ekstrakt z ruszczyka kolczastego
Wyciąg z kwiatów lawendy:
Acanthopanax Senticosus Extract:
kofeina
Ceramide 6:

Wszystko to odbudowuje skórę , szczególnie ceramidy, które są swoistym cementem. Poczytaj sobie o tym.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinetika

Taka twoja uroda, jedyne co możesz poradzić to zabieg powiększenia piersi, wiem co mówię bo sama przez to przechodziłam :) jestem dwa lata po operacji, zabieg robiłam w Białymstoku u doktor Żukowskiej i już dawno się wszystko ładnie zagoiło. Z rozmiaru a przeskoczyłam na D :) ogromna różnica, a piersi są jędrne i wyglądają na prawde naturalnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...