Skocz do zawartości
Forum

Odznaczające się sutki


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umiem obliczać rozmiaru.
Noszę 65C bo w sklepie przymierzyłam ten numer i okazał się dobry. Mierzyłam też 70C ale był za luźny.
Co do tego że nóg nie będę widzieć to trochę przesadziłam ale są ogromne. Nie mogę się zgiąć jak siedzę bo od razu mam wszystko na wierzchu.
A jak się w ogóle oblicza rozmiarówki?
i czy są w ogóle jakieś normalne staniki (nie sportowe) które trzymają wszystko na miejscu żeby się nie ruszało jak się chodzi?

Odnośnik do komentarza

zmierz się ścisło na wydechu pod biustem i luźno w biuście bez stanika najlepiej, a ja obliczę ci rozmiar.
skoro 70c jest za duży tzn że albo miał za luźny obwód albo nie masz wcale dużych piersi, bo dla mnie 70c jest dobry i po prostu są średnie

Odnośnik do komentarza

nosisz 65D
Wcale nie takie duże. Miseczka jak moja tylko mniej w obwodzie. Nie rozumiem co cię tak przeraża. A ja mam 87-8 w biuście i co?
Cycki mamy tej samej wielkości tylko inne obwody. Nie umiesz obliczać rozmiarów stanika.
Moje są średnie, twoje też muszą być średnie w takim razie także nie przesadzaj. Niektóre kobiety w moim otoczeniu noszą F i E i to są dopiero cycki! Przez duże C!!! xD

Odnośnik do komentarza

D !!!!!!!! no to się załamałam. :( :( :( no nic... może jak schudnę to zmaleją. Teraz przynajmniej wiem dlaczego tyle waże bo nie mam aż taaak dużo ciała a ważę 57-58kg przy 165cm
Na moje oko są duże i mi przeszkadzają. Mam straszne kompleksy. Od 5 lat nie miałam na sobie prawdziwego stroju kąpielowego tylko bluzke i spodenki.
Nie wiem jakie bluzki mam nosić. Gdy mam taką bez dekoltu to wyglądają na większe a gdy mam dekolt to za bardzo je widać.

Odnośnik do komentarza

PRZESADZASZ. Ja noszę dekolty i się szczycę swoimi cyckami, tyle :D
a ważysz normalnie, bo ja też ważę tak 56 kg, a mam 163cm i jestem szczupła.
Naprawdę kobiety mają o wiele większe piersi niż ty i one dopiero mają problem. Nasze piersi są ŚREDNIE. Takie akurat. Nie wiem co ty tak przeżywasz

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

Acha ale ja wiem jaki mam rozmiar bo jestem dośc przy kości, nie kupowałam stanika w ciemno mam piersi "na oko" jak Iga Wyrwał tylko że jestem od niej grubsza (tak mi sie wydaje choc na niektorych fotkach jest krągła)

Odnośnik do komentarza

sorki, na nick nie spojrzałam. Myślałam, że znowu znikająca napisała :D mój błąd
Znikająca - ale obwód, który mierzysz, to nie obwód stanika. Obwód stanika musi być mniejszy niż twój obwód pod biustem, bo inaczej biustonosz by ci latał jak tylko by chciał

Odnośnik do komentarza

A ty jesteś napakowany? Bo jakaś dziewczyna może powiedzieź o tobie to facet niski chudy chuderlawy co to za przyjemność to tak jakby przespać się z dzieckiem. A czy kobiecość mierzy się wielkością cycka? Młody jesteś mało wiesz ale robisz * przykrość dziewczynom ps. ciekawe jeszcze jakby cię panna wyśmiała bo ona lubi duże fiutki a ty byś dla niej miał za małego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...