Skocz do zawartości
Forum

Odznaczające się sutki


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

Mam problem właściwie nie od wczoraj. Mam trochę duży biust i wszystkie staniki jakie kupuję są bez gąbeczki tylko mają sam materiał. I niestety ale np. jak zimno czy wiatr czy cokolwiek innego, uwypuklają mi się sutki, które przebijają przez stanik i bluzkę :(
a teraz lato to wiadomo ze bedzie widac pod cienką bluzką, co robic :(( czy sa jakies nakładki na sutki zeby sie nie odznaczały???

Odnośnik do komentarza

Mi się nic nie przebija, po prostu chce zmiejszyć biust bo nie lubię dużego. Mam rozmiar Ramiączka nie są takie szerokie a bokserki kupuję takie które je zakrywają.
Kiedyś jak nie będę miała innych wydatków i będzie można zrobić to pod miejscowym znieczuleniem (bo narkozy sie boję) to je zmniejszę. Chcę zejść z miseczki C na B

Odnośnik do komentarza

ja mam 65C. Wygląda to okropnie a czuję się jak krowa. Nie długo swoich nóg nie zobaczę patrząc w dół. Mały obwód a duża miseczka. Przeszkadza mi to jak faceci się za mną oglądają na ulicy bo mam wrażenie że patrzą na mnie jak na przedmiot , a to nie moja wina że wyglądam jak wyglądam.

A odkąd zaczęlam się "maskować" to coraz mniej brudnych spojrzeń

Odnośnik do komentarza

znikająca najpierw to ty sprawdź jaki rozmiar nosisz, bo na pewno nie 65c jeśli są tak duże jak mówisz, że nóg niedługo nie będziesz widziała. Powiesz przed operacją, że chcesz zmniejszyć do B i obetną ci połowę cycków hahahahahahahahaha
Jak nie umiecie liczyć rozmiarów to mogę tu wam pomóc. Kto chętny?
Autorka wątku też pewnie ma źle dobrany stanik, bo 85G jest już dla dość szerokich kobiet, trzeba mieć pod biustem z 90 lub więcej, żeby nosić obwód 85. Z tak wielkim obwodem nie znajdziesz usztywnionych staników, poszukaj lepiej swojego rozmiaru, to się zdziwisz i żadne wkładki nie będą potrzebne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...