Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Daria to ja

Odznaczające się sutki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

Mam problem właściwie nie od wczoraj. Mam trochę duży biust i wszystkie staniki jakie kupuję są bez gąbeczki tylko mają sam materiał. I niestety ale np. jak zimno czy wiatr czy cokolwiek innego, uwypuklają mi się sutki, które przebijają przez stanik i bluzkę :(
a teraz lato to wiadomo ze bedzie widac pod cienką bluzką, co robic :(( czy sa jakies nakładki na sutki zeby sie nie odznaczały???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są mają nawet różne kształty np kwiatki czy gwiazdki

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria to ja

yyyyy a cos wiecej?;> nie bedzie ich widac spod stanika? tzn chodzi mi o ten ksztalt? gdzie sie je kupuje i z czego są? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mam za duży biust jak na swój gust i ja zawsze na zwykły stanik zakładam taki obcisły sportowy żeby nic się nie odznaczało ani nie ruszało jak chodzę . Mi to bardzo pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez mam czasem taki problem ale to mam rozne staniki jak wiem ze mam bluzke ktora nie przebije to biore ten z materialu caly musisz posuzkac pelniejszych stabnikow albo kup rozmiar wiekszy bedzie mial wieksza miseczke z gabka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podejrzewam że one są jednorazowe. Spod stanika mogą trochę wystwać ale to chyba zalezy od stanika. Co do tego czy one pomagają to nie wiem.
Do Znikającej - nie jest ci w tym wszystkim za gorąco?

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jest za gorąco- przywykłam.
Bardziej zwracam uwage na wygląd niż na wygode. Zresztą jest nawet wygodnie jak nic nie skacze jak biegam i chodzę a znajomi myślą że się zoperowałam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gorzej jak sutki przebijaja przez te warstwy hihihi poza tym zwaz na to znikajaca ze duzy biust to duze ramiaczka od stanika i to wszystko bedzie brzydko wystawalo spod bluzki na ramiaczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się nic nie przebija, po prostu chce zmiejszyć biust bo nie lubię dużego. Mam rozmiar Ramiączka nie są takie szerokie a bokserki kupuję takie które je zakrywają.
Kiedyś jak nie będę miała innych wydatków i będzie można zrobić to pod miejscowym znieczuleniem (bo narkozy sie boję) to je zmniejszę. Chcę zejść z miseczki C na B

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam 65C. Wygląda to okropnie a czuję się jak krowa. Nie długo swoich nóg nie zobaczę patrząc w dół. Mały obwód a duża miseczka. Przeszkadza mi to jak faceci się za mną oglądają na ulicy bo mam wrażenie że patrzą na mnie jak na przedmiot , a to nie moja wina że wyglądam jak wyglądam.

A odkąd zaczęlam się "maskować" to coraz mniej brudnych spojrzeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria to ja

ja mam 85 G więc przestancie mnie irytować... :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie tylko głowę:)

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz, tak sobie mysle ze to faktycznie jest problem mysle ze powinnas zamowic kilka stanikow u braficiarki troche drogo ale bedziesz miala taki jak Ci pasuje

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Acha

znikająca - 65c to nie są takie duże cycki, sama mam 70c i są średniej wielkości. Albo źle dobierasz stanik albo przesadzasz.
65c miseczką odpowiada 70B i 75A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Acha

znikająca najpierw to ty sprawdź jaki rozmiar nosisz, bo na pewno nie 65c jeśli są tak duże jak mówisz, że nóg niedługo nie będziesz widziała. Powiesz przed operacją, że chcesz zmniejszyć do B i obetną ci połowę cycków hahahahahahahahaha
Jak nie umiecie liczyć rozmiarów to mogę tu wam pomóc. Kto chętny?
Autorka wątku też pewnie ma źle dobrany stanik, bo 85G jest już dla dość szerokich kobiet, trzeba mieć pod biustem z 90 lub więcej, żeby nosić obwód 85. Z tak wielkim obwodem nie znajdziesz usztywnionych staników, poszukaj lepiej swojego rozmiaru, to się zdziwisz i żadne wkładki nie będą potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...