Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

a czy tamta miesiaczka ostatnia byla jakas inna? np trwala krotko albo pojawiła sie wczesniej? jesli byla krotka i malo obfita moglo to byc plamienie implantacyjne, ale jesli pojawila sie w terminie i wygladala normalnie, raczej nie jestes w ciazy. Stres moze wplynac na okres i opoznic go. Badz cierpliwa, jesli obawiasz sie ciazy zrob test beta hcg z krwi, bedzie wiarygodny.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Najprościej będzie wykonać test ciążowy. Cechuje się 99% dokładnością, a jest prosty w użyciu i dostępny w każdej aptece lub drogeriach.
Przyczyn braku miesiączki może być wiele. Poza ciążą, przyczyną może być stres, zaburzenia hormonalne, zażywane leki, choroby jajników.
Gdyby wynik testu ciążowego był ujemny, a miesiączki nie było powyżej 2 tygodni po spodziewanym terminie, warto odwiedzić lekarza ginekologa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość wiolka1562

witam. Mam pytanie okres spóznia mi się już 5 dni piersi mnie nie bolą jak zawsze przed miesiączką ale za to często odczuwam ból lewego jajnika robiłam test ciążowy po południu ale wyszedł negatywny dodam że staramy się od roku z narzeczonym o dzidziusia więc była bym szczęśliwa gdyby okres się nie pojawił. Czy ktoś był w podobnej sytuacji proszę o odpowiedz..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...