Skocz do zawartości
Forum

Jak aktywnie spędzać czas z dzieckiem poza domem?


Gość wiosna ah to ty...

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Gdańska i swoje szkraby od czasu do czasu zabieram do loopy's world. To jest takie centrum rozrywki połączone z placem zabaw. jest tam bardzo dużo atrakcji, jakieś baseny z piłeczkami, trampoliny, ślizgawki. Dzieci świetnie się tam bawią, a ja mogę bawić się razem z nimi. W lato wolimy place zabaw na świeżym powietrzu, ale jesienią wolę nie ryzykować, bo dzieci szybko mogą się przeziębić.

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie jestem za wycieczkami rowerowymi. Swoją kruszynę wsadzam do przyczepki rowerowej Chariot i razem śmigamy w różne miejsca. Jasiek jest zadowolony bo ma przy sobie swoje zabawki, dodatkowo podziwia okoliczne widoki i to co się dzieje wokół niego, a ja ciesząc się chwilami wspólnie spędzonymi dodatkowo mogę zrzucać zbędne „zimowe” kilogramy :) W ramach wycieczki wybieramy się najczęściej na plac zabaw, bo tam już znalazł swoich kolegów :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2020 o 10:36, Gość Barticzka napisał:

No niestety obecnie nie mozna praktycznie wychodzić. 

Jakies pomysły na zabawy dla dzieci w domu ? 

Ponoć mają to poluzowac i bedzie mozna wybrać się na spacer w celach rekreacyjnych. Oczywiście razem z dzieckiem, bo dzieci nie będą mogły wychodzić. Nie wiadomo jednak kiedy zostanie to wprowadzone. Mam tyle dobrze, ze mieszkam w domku jednorodzinnym, tak wiec córka sporo czasu spędza w ogrodzie. Pewnie w mieszkaniu w bloku byłoby trudniej. 

Wymyślam dla niej różnego rodzaju zabawy kreatywne, w ostatnim czasie córka polubila się z Hey Clay. Jest to modelina, z której można wyczyniać różne cuda. Obecnie jest na nia promocja w Netto:

https://masakreatywnosci.netto.pl/

Kupując w sklepie mozesz dostać przy okazji takie paczuszki modeliny. 

Odnośnik do komentarza

witam, chciałbym dowiedzieć się  od was jaki istnieje najidealniejszy rower dla dziecka uczącego się jeździć. Otrzymałem voucher do zrealizowania i pragnę wybrać najlepszy rower dziecięcy z katalogu widocznych na stronie. Preferowałbym żeby nowy rower dla dziecka nie rozpadł się po 5 miesiącach. Pewnie macie pewne doświadczenie co jeszcze powinienem wybrać kupując rower dla dziecka.

Odnośnik do komentarza

Gotowanie wspólne, raz spędzacie razem czas dwa ona się uczy , mam 8 latke i na razie się bawimy ale za rok mysle wciągać w kuchnie( chociaż jak robię słodkości to nie wygonie z kuchni jej i brata 6 l tak pomagają ?

https://piaseczno.dlawas.info/sport/te-zajecia-sportowe-dla-dzieci-zachecaja-do-ruchu/cid,14768,a

No i warto jest dziecko zachęcać do ruchu. Na stronie jest sporo przykładowych zajęć sportowych dla dziecka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...