Skocz do zawartości
Forum

Pytania do moderatorów


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to dwie inne sprawy
Tamtej osoby sprawy wyglądała tak że jej brat złamał jakiejś dziewczynie serce a potem ona jego wyzywała od skur... i babiarzy i tylko mówiła to im wspołnym znajomym. A potem on jej coś tam skomentował. To zwykła kłótnia. A jak proces wygląda to już opisywałam w tamtym wątku.
A co innego jak ktoś KRADNIE MOJE ZDJĘCIA, WKLEJA NA SWOJEGO BLOGA PODAJĄC SIĘ ZA MNIE ,PISZĘ DO RÓŻNYCH LUDZI I PUBLICZNIE PISZĘ RZECZY TYPU- SZUKAM CHŁOPAKA, MIESZKAM TU CZY TU- MOŻE SIĘ SPOTKAMY, LUBIĘ SEKS ITP....
Naprawde nie widzisz różnicy?
To jest zniesławienie. Gdyby ktoś wtedy z mojej szkoły( bo wtedy jeszcze chodziłam do szkoły) to widział i by pomyślał że to ja to by pomyśleli sobie że jestem ....wiadomo jaka

Odnośnik do komentarza

Aaa a to co innego..masz racje ja przeczytalam watek tamtej osoby wiesz ze ja sie juz w internecie natknelam gdzies na forum gdzie ona wlasnie pisala o tym ( Bo watpie zeby ktos mial identycznie ten Sam problem wiec to musiala byc ona) I z tego co tam ona pisala to opisywala tego typka gdzie sie da..nie koniecznie tylko do wspolnych znajomych wklejala linki do stron gdzie umieszczala wpisy( forum blog ogolnodostepny dla wszystkich ludzi) z opisem i paroma przeklestwami co on jej zrobil..z tego co tam widzialam to przeczytac to mogl kazdy kto wszedl na strone nie koniecznie tylko znajomy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem i to juz nie moja sprawa. Odpowiedziałam jej na to co chcialam i nie szukalam nigdzie w necie co ona wyprawia.
A ty co? Tak się tym interesujesz? Swoim stylem pisania przypominasz mi kogoś kogo dobrze znam. Pewnie jesteś z Gdańska-Wrzeszcza....chyba domyślam się kim możesz być. Skoro Paluch to może Paulina D???
Widzisz i dlatego nie mam przyjaciółek,dlatego nie zadaję się z dziewczynami tylko bardziej trzymam z chłopakami bo dziewczyny zawsze szukają dziury w całym.
Próbujesz we mnie znaleźć błąd którego nie popełniłam.

Odnośnik do komentarza
Gość buquile

Znikająca napisała:

"Nie wiem co we mnie jest takiego że zawsze znajdzie się ktoś kto chce mnie zniszczyć"
(10.05.2012, 20:35)

"A ty co? Tak się tym interesujesz?(...)....chyba domyślam się kim możesz być"
(11.05.2012, 12:29)

oraz:

"trzymam z chłopakami bo dziewczyny zawsze szukają dziury w całym"
(11.05.2012, 12:29)

Odnośnik do komentarza

Widzisz i dlatego nie mam przyjaciółek,dlatego nie zadaję się z dziewczynami tylko bardziej trzymam z chłopakami bo dziewczyny zawsze szukają dziury w całym.

radzę Ci nie oceniać po płci, bo jak Ci kiedyś jakiś facet zrobi świństwo którego nie wytrzymasz, to od razu zmienisz zdanie. Człowiek jest człowiekiem, każdy może źle ocenić i robić błędy, a nie tylko kobiety, lub nie tylko mężczyźni.

Odnośnik do komentarza

chodzi o to że bardziej się dogaduje z facetami- nie wszystkimi oczywiście- ale łatwiej mi się rozmawia z facetami. Mam trzech dobrych kolegów- im mogę prawie wszystko powiedzieć i wiem że nie będą mnie oceniać , a jakoś nie mam szczęścia do "przyjaciółek"Każda którą miałam prędzej czy później pokazała swoją prawdziwą twarz.
Chciałabym mieć jakąś prawdziwą przyjaciółke ale póki co nie zanosi sie na to.

Odnośnik do komentarza

Witam
pragnę poinformować, że użytkownik z nickiem lekarz nie jest pracownikiem forum. Nasi lekarze i eksperci mają zalogowane nicki, wyróżnione na zielono, przedstawieni są z imienia i nazwiska oraz mają zdjęcie. Tym samym osoby, które podpisują się jako lekarz i podają nr telefonów, to osoby nam nieznane i ich porady wcale nie muszą być poprawne przez co proszę zachować ostrożność i granice ufności.
Pozdrawiam
moderator

pozdrawiam
moderator

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...