Skocz do zawartości
Forum

Pytania do moderatorów


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłam prosić moderatorów o zmoderowanie obraźliwych wobec mnie komentarzy od użytkownika Buquile szczególnie w poście "Jak się pozbyć polskiego akcentu mówiąc po polsku?"

Ten człowiek naprawde mnie nie zna,nic o mnie nie wiem i piszę jakieś pomówienia , obraża mnie i moją rodzinę. Ja naprawde sobię tego nie życzę.

Założyłam sobie konto na tej stronie w trudnej chwili bym miała jakąś odskocznie od rzeczywiśtości. Bym mogła się trochę anonimowo wygadać. Nie chcę z powodu tego użytkownika odchodzić stąd ale naprawde nieprzyjemnie jest wchodzić i nawet tu czytać obelgi pod swoim adresem.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Wiem. Ani mnie nie zna, ani nigdy nie pozna. Niby mieszka na drugim końcu polski. Zna mnie tylko jako Znikajaca i z obrazku butów z neta na awatarze a jednak tak łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Wszystko co on pisze to kłamstwa, obelgi wyssane z palca- i ja mam to czytać i to jeszcze na takim forum? Po prostu nie mogę tego w tej chwili znieść. Miewam takie dziwne epizody. Może to przez źle dobrane leki które biorę na własną rękę, może depresja się pogarsza, może mam jakieś zaburzenie osobowości .
Może za godzine czy dwie to przejdzie i będę miała to gdzieś ale narazie jestem w tej złej fazie i posunęłam się do tego
http://imageshack.us/photo/my-images/21/kkkkkks.jpg/
byle wytrwać do pierwszej wizyty u psychiatry

Odnośnik do komentarza

*** o mnie wie i próbuje wmówić mi że mam załatwioną wize do usa a ja nawet nie mam wizy tylko coś innego.
I jeszcze powiedział że mój były ojczym mi załatwił nic nie wiedząc. Przecież ten *** wyjechał do stanów niedawno a ja juz miałam wstęp wcześniej.

Nazwał mojego byłego ojczyma jednego z mojej matki "toy boys" jak to mojej matki drugi w życiu facet z którym była jakieś 12 lat. A pierwszy zmarł.

Jestem z porządnej rodziny, z dobrego domu i po prostu nie toleruję gdy ktoś kto nic o mnie nie wie próbuje mi wciskać takie brudy.

Odnośnik do komentarza

i to nie jest żadna "krytyka" tylko fałszywe pomówienia na publicznym forum.

Mam gdzies jesli ktoś mi mówi że jestem głupia, gruba , brzydka, że jestem egocentryczką, zarozumiała itp.... nie raz taką krytyke słyszałam ale po prostu nie toleruję pomówień a szczególnie o ludzi którzy nic o mnie nie wiedzą

Odnośnik do komentarza

Tutaj przychodza chorzy z problemami ludzie!!!! Moderacja tego forum to jedna wielka obluda to co on wyprawia jak napastuje I prowokuje to jest wedlug ciebie ok??? Wooow!!! Z tego wychodzi ze trzeba umiec komus dopier...I bedziesz bezkarny jak ten caly typek ktory nie jedna kobiete ( hehe) sprowokowal I zdenerwowal!!!

Odnośnik do komentarza

Dobra. Dla mnie on już nie istnieje. Nie będe odpowiadała na jego komentarze.
Mnie tam może wyzywać , byleby nie pomawiał.
Gdyby to było facebook czy coś w tym stylu to dokonałabym wszelkich starań by poniósł za to konsekwencje.

Kiedyś miałam bloga modowego na blogspocie , ktoś wykorzystał moje zdjęcia,podawał się za mnie i też takie bzdury wypisywał że ludzie zaczęli myśleć że to JA. Nie uszło mu to na sucho.

Jak Buquile znów mnie zdenerwuje to po prostu przestanę tu wchodzić. Nie usunę tego konta bo jeszcze ktos zacznie podawać się za mnie bez logowania\

Jakby co to mój IP:79.162.*** - mobilny internet Orange z PTK-Centertel. Nie używam innego i nigdy nic nie komentuję bez logowania.

Odnośnik do komentarza

Fugal, Tobie również zdarzało się łamać regulamin a jednak moderatorzy sa na tyle wyrozumiali że akceptują Twoje nicki i kolejne wątki. Przestrzegam regulaminu i usuwam to, co konieczne, nie zależy nam na konfliktach, cenimy sobie naszych Użytkowników, ale musimy być obiektywni, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość względem siebie. Forum jest dla Was i najlepiej dojść do porozumienia między sobą niekoniecznie na drodze kłótni. Jeśli będą posty, wątki czy pojedyncze zdania, które będą się nadawały do moderacji, jak najbardziej będą moderowane.
Pozdrawiam

pozdrawiam
moderator

Odnośnik do komentarza

ale jestesmy dorosli i rozmawiamy jak dorosli, Znikajaca mysle ze za bardzo bierzesz te slowa do siebie jakbym ja sie tak przejmowala tym co mowia o mnie inni to bym dawno zwariowała. Bądź sąbą, zaistniałas na forum jako wartościowa dziewczyna która pomaga innym mądrze piszesz masz wiedze jestes inteligentna - jestes jednym z najfajniejszych uzytkowników jestes wyjatkowa rzucasz sie w oko, nie rezygnuj z tego w czym jestes swietna przez drobne klotnie. Bedziesz prawnikiem i konkurencja nazwie Cie tak czy siak i jak bedziesz za kazdym razem to przezywala to nie dasz rady. Ty wiesz jaka jestes i kim jestes a to co mowia i mysla inni - niech mowia :)
Trzymaj się Maleńka (:

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałam bloga modowego na blogspocie , ktoś wykorzystał moje zdjęcia,podawał się za mnie i też takie bzdury wypisywał że ludzie zaczęli myśleć że to JA. Nie uszło mu to na sucho.
Znikajaca mozesz napisac cos wiecej?? Jak sie skonczyla ta niemila sytuacja dla ciebie???mam podobna sytuacje wiec sie pytam

Odnośnik do komentarza

Wtedy to było łatwo bo okazało się że ta osoba która uprzykrza mi życie jest znajoma. Po tym jak zgłaszałam naruszenia i co rusz nowe blogi się pojawiały zgłosiła sprawe na policje.
Potem okazało się że to mój taki znajomy Jakub K. Nie wiem czym mu podpadłam że się posunął do tego ale został poinformowany o konsekwencjach jeśli to się powtórzy . Przestraszył się no i przestał . A skoro go znałam to na swój sposób robiłam mu świństwo.
Ale jeśli twoja sytuacja też jest taka straszna, że ktoś nieustannie zakłada blogi, piszę wulgarne rzeczy na Twój temat, podaje się za ciebie itp.. to warto zgłosić sprawe.
Mogłam go oskarżyć o naruszenie praw autorskich i zniesławienie ale wtedy nie chciałam się w to bawić .
Od tamtej chwili nie ma ani jednego mojego zdjęcia w necie. Sama nie mam ani facebooka ani nk ani żadnych blogów ani nic. Nie ma zdjęć więc nie ma problemu.

Nie wiem co we mnie jest takiego że zawsze znajdzie się ktoś kto chce mnie zniszczyć. Nikomu nigdy krzywdy nie zrobiłam.

Odnośnik do komentarza

Nie zajęło długo. Może jakieś 2 tygodnie. Po prostu zlokalizowali go po adresie IP- było łatwo bo miał internet z UPC(nawet łatwiejszy do zlokalizowania niż osiedlowy internet) i zapytali mnie czy mówi mi to coś a okazało się że to adres tego Jakuba i tyle.
Wtedy to mój wujek go zastraszył- powiedział co mu grozi- bo wiadomo że bardziej się przestraszy jak usłyszy to od prawnika i zapytał jego co mamy z tym zrobić a ten aż błagał żeby sprawa nie trafiła do Sądu bo nie chce brudzić swoich papierów .
Nie zrobiliśmy nic. Wtedy kazałam mu usunąć wszystkie moje zdjęcia z jego bloga, wstawić swoje z wyjaśnieniami że to on założył tego bloga i z przeprosinami bo jak nie to wtedy sprawa trafi do Sądu.

Odnośnik do komentarza

Ahaaaa a Bo zastanawiam sie jakis czas temu pisalas radzilas jakiejs innej osobie tutaj na forum zeby nie sadzila sie z kimstam z zagranicy bo nie warto ze to bzdury itd..dlaczego wtedy tak napisalas? Sorry pytam sie z czystej ciekawosc???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...