Skocz do zawartości
Forum

Brązowa wydzielina z pochwy i ziarenka piasku w moczu a ciąża


Gość we...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, lecz do wytrysku nie doszło we mnie, kilka godzin później pojawiła się delikatnie brązowa wydzielina, nie przejęłam sie tym, gdyż miałam tak już wcześniej, ale przechodziło zaraz na nastepny dzień, teraz jednak tak nie jest, dodam że jestem jakiś tydzień przed okresem, a ta wydzielina trwa już 3 dni... Nie wiem czym jest to spowodowane. Jest ona konsystencji mazi i ma ciemnobrązowy kolor, a czasami prawie czarny... Gdy sikam widać w moczu ciemne tak jakby ziarnka pasku (okres mam zawsze regularny i mam 18 lat )... Boję się strasznie i proszę o pomoc, nie byłam u ginekologa

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Po pierwsze to zdecydowanie powinnaś pójść do ginekologa! Każda kobieta, która rozpoczęła współżycie płciowe niezależnie od wieku powinna pójść do lekarza na badanie ginekologiczne i cytologię! Brązowa wydzielina o której piszesz świadczy o niewielkim krwawieniu, które powoduje zabarwienie wydzieliny. Takie krwawienie może być wynikiem urazów związanych ze stosunkiem lub wielu innych schorzeń. By to zdiagnozować skonsultuj się z lekarzem!
A propos piasku w moczu wskazane jest wykonanie analizy moczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...