Skocz do zawartości
Forum

Panel wziewny na 20 alergenów


Gość kiss kiss

Rekomendowane odpowiedzi

Mój synek miał przeprowadzane badania alergologiczne, ma 3 latka - panel wziewny 20 alergenów, wszedzie wynik jest 0 ale w przypadku koni do 40. Zastanawiam sie czy to, ze wszystkie badania maja 0 a koń nie swiadczy o tym ze jest alergia a jesli tak to czy tylko na konia czy moze i na psa, bo planujemy adoptowac psa ze schroniska.
IGE całkowite 44,48 dla <60<br /> morfologia w normie lekarz stwierdzil ze morfologia jest jak w ksiazce pisze wiec co z ta alergią?
nie jestem pewna czy w trakcie badan dziecko nie bylo odrobinke przeziebione lekki katarek mialo.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Wszędzie 0 tzn. nie ma odpowiedzi, . W panel oddechowy wchodzi także, sierść psa. Trzeba uważać natomiast na konie, dobrze żeby się z nimi mało kontaktował, lub najlepiej nie kontaktował wcale.
Powiem Pani tak, synek jest jeszcze mały. Znam przypadki ludzi, którzy całe życie nie mieli alergii. Moja znajoma w wieku 45 lat, dostała alergii na pomidora i to takiej, że wylądowała na pogotowiu. Miała napuchnięte podniebienie i była cała zsypana.
Także, nie wiadomo jak się będzie kształtował jego układ immunologiczny i jakie zmiany się w nim będą dokonywać.
Możecie Państwo wziąć psa z schroniska, na razie u dziecka nie ma alergii na psa. Jak będzie w przyszłości-zobaczymy;)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...