Skocz do zawartości
Forum

Jakie są wasze ulubione desery?


Gość Kamyczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marlena456

Ja równięz lubię lody. Miętowe z zielonej budki albo śmietankowe od Grycana. Moze nie sa tanie ale wolę sobie kupić takie jedno opakowanie niż kilka mniejszych.

Oprócz tego jestem totalną fanka ptasiego mleczka Wedla. Wypróbowałam wszystkie rodzaje ptasich mleczek ale ich waniliowe mleczko w mlecznej czekoladzie jest bezkonkurencyjne. Jak mam w domu opakowanie to jestem w stanie zjeść je w ciągu jednego wieczora.
Smaczne są również sezonowe wersje, na przykład o smaku latte czy cytrynowa. Można je zamrozić.

Odnośnik do komentarza

Na co dzień wybieram raczej te ciemniejsze czekolady. Mam słabość do czekolady mlecznej albo gorzkiej Wedla. Smaczna jest również czekolada deserowa Jedyna . Najlepiej mi się to komponuje z kawą. O godzinie 10 w pracy lubię sobie poprawić humor, zjeśc kostkę czy dwie ulubionej czekolady , wypić kawkę. Dodaje mi to większego powera do dalszej pracy.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość alinkaaa

Lody <3 Kiedyś oczywiście podawałam tylko kupne, ale później zaczęłam wertować, wertować i wertować, no i okazało się że zrobienie ich w domowym zaciszu wcale nie jest takie trudne. Oczywiście będą się odrobinę różnić od tych sklepowych, ale miej na względzie, że Twoje będą pozbawione całej chemii, która podtrzymuje lody przy życiu :) Z tych co ostatnio sprawdzałam, to mogę polecić przepis na owocowe stąd: http://www2.braunhousehold.com/pl-pl/porady-kuchenne/jak-zrobic-domowe-lody-i-sorbet#domowe-lody-waniliowe <br />
Tam jest też filmik na YT (

), więc mało prawdopodobne, że się gdzieś pomylisz :)
Odnośnik do komentarza
Gość arborystka

~pinacoladaaa
emsia, te musy Kubusia mrozisz normalnie w opakowaniu, czy przelewasz w pojemniczki jakieś?

W sumie fajny pomysł, już przygotowane owoce, przelać tylko do pojemniczków na lody takich ikeowych i fajne lody owocowe, dzięki, podsunęłyście mi pomysł na deser dla dzieciaków ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...