Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks i brak przyjemności z seksu


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie jakieś tabletki na libido bo często brak ochoty na sek wynika tutaj z niedobór witamin. Dobre działanie w tabletkach na libido miewa L arginina.No i jeśli to nie poprawi libido to widzę tutaj tylko jedno rozwiązanie. Wizytę u seksuologa. Ewentuanie u psychologa.

Odnośnik do komentarza

Miałem tutaj pisać o tabletkach ale jestem zdania,że powinna na początku zrobić sobie badania hormoanlne. Jeśli jednak autorka chciałaby wprowadzić tbaletki to odradzam reklamowaną szumnie asequrellę. Nie dośc,że to placebo to jeszcze daje często efekt niepożądanych w postaci bólu głowy. Polecane są stimea oraz libido therapy chociaż te drugie mają moim zdaniem lepszy skład.

Odnośnik do komentarza

Już chciałam wspomnieć o Libido Therapy. Moim zdaniem bardzo dobre tabletki na libido. Przyjmowałam je przez dłuższy czas, pomogły mi. Tylko rada ode mnie: nie ma sensu zniechęcać się po tygodniu brania kiedy nie widzicie efektów.W przypadkku tych tabletek efekty przychodzą z czasem. Na pewno nie od razu. Pierwsze efekty powinno się widzieć po mieciącu przyjmowania.

Odnośnik do komentarza
Gość tedetede

Napiszę to jako facet nieliczny pewnie na tym forum. Moja żona od ponad roku unikała seksu. A to migrena a to zmęczenie czasami raz na miesiąc dawała dla świętego spokoju. Też myślałem że mnie zdradza ale to nie możliwe raczej. Prosto z pracy do domu i zajmowanie dziećmi. To ja myślałem o zdradzie bo byłem zupełnie zdruzgotany z braku seksu. Wpadłem na pewien pomysł który być może uratował moje małżeństwo. Zacząłem szukać jakiegoś skutecznego środka który nieświadomie pobudzi żonę. Znalazłem takie tabletki Feminam Libido które można też rozpuszczać i które działają już od jednej trochę większej dawki nie trzeba brać codziennie co w mojej sytuacji nie zdałoby egzaminu. W składzie mają jakieś zioła z USA i Ameryki Południowej nie znane w Polsce ale mniejsza o to. Powiem tak zadziałało to już pierwszego weekendu gdy zastosowałem mój podstęp. Nie wstydzę się tego bo teraz kochamy się 3 - 4 razy w miesiącu głównie w weekendy gdy ja też mam ochotę i dzieci u rodziców. W porównaniu z tym co było wcześniej czyli raz na miesiąc to duży postęp. Zastanawiam się czy przyznać sie przed żoną a co jak się pogniewa i znowu wszystko wróci do dawnej normy. Czy zrozumie moją desperację. Napiszcie zwracam się do kobiet co zrobić?

 

Odnośnik do komentarza

Człowiek to nie robot.Masz prawo mieć cięzki czas. Kiedy nie chce Ci się uprawiać seksu. Jesteś już z parnerem długo. Najprawdopodobniej jest to rutyna. Poza tym jeśli stronisz od seksu to może stronisz od kiepskiego seksu i warto byłoby wprowadzić jakieś urozmaicenia? Zabawki erotyczne?
Poza tym brałaś już tabletki na libido? Dobre efekty dają libido therapy.

Odnośnik do komentarza

Coś w tym stylu ale w porównaniu libido therapy sa moim zdaniem o wiele lepsze. Mi przynajmniej o wiele bardziej poprawiały nastrój. Dodam jednak, że tabletki to nie wszytko. LIczy się tutaj zaangażowanie. O dobry seks trzeba walczyć i ciągle pracować.

Odnośnik do komentarza

Racja. Ile można w końcu rypać się tyle samo. U nas problemem była żona.Sam miałem sporo pomysłów ale ona wolała się jedynie położyć na plecach i czekać na koniec. Namówiłem ją na wspomniane libido therapy i pomogło I całe szczęście bo nasz związek wisiał na włosku.

Odnośnik do komentarza

Mogą być różne przyczyny braku ochoty na sex. U mnie np winą były źle dobrane tabletki antykoncepcyjne. Szukałam jakiś powód u siebie, że coś ze mną stało. A tutaj odpowiedź była tak blisko. Poszłam do innego lekarza, zrobił mi badania i na podstawie długich konsultacji przypisał mi inne.Jesli chodzi o libido therapy to też brałam i rownież pomogło :)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia Wronki

ja wzięłam wczoraj ten opisywany przez kogoś Feminam Libido i powiem tak po około 40min naszła mnie naaprawdę olbrzymia ochota na bara bara a rozkosz była jak nigdy wcześniej. Rewelacja czy ktoś też tak miał po tym specyfiku czy jestem jakaś nietypowa?

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie dziewczyny. Nie mam ochoty na seks oraz mam problemy z osiągnieciem orgazmu. Praktycznie nic nie czuję.Próbowaliśmy róznych zabawek erotycznyc ale ja nie mam ochoty nawet do eksperymentowania. Hormony mam ok, tak samo jak i nie przyjmuję tabletek antykoncepcyjnych ;/
Mam pytanie co do środków wspomagających libio.Czy takie coś naprawdę działa?

Odnośnik do komentarza

Musisz sama zobaczyć czy Ci to pomoże. Nie Ty jedna i nie ostatnia masz problem z brakiem ochoty na seks. Ja również nie miałam ochoty na seks jakiś czas temu. Byłam atrakcyjna, mąż moj równięz niczego sobie ale po prostu mi sie nie chciało. Powiedziałam to mojej ginekolożce. Ta mi odpowiedziała,ze wcale nie jest to takie rzadkie oraz wiele klientek do niej przychodzi z tym problemem. To co poleciła mi kupić to Libido therapy. Kupiłam, spróbowałam. Po miesiącu ochota na seks powróciła.

Odnośnik do komentarza

Czy są do kupienia w aptece - hmm. Nie wiem, dobre pytanie. Nie wiem, bo zwykle takie środki jak libido therapy kupuję przez internet... wystarczy wpisać w google dopowiednie zapytanie i powinno wyskoczyć. Ja tak zrobiłam... masz allegro masz intymnosc pl masz inne sklepy.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś być zadowolona. W porownaniu ze stimeą czy asequrellą libido therapy jest naprawde ok. Jeszcze jakbyś chciała wypóbować sobie inne to niezłe są tabletki Viamea. Jest to coś w rodzaju viagry dla kobiet. Rzecz jasna trochę inne składniki, ale działanie ok.

Odnośnik do komentarza

Od siebie polecam jednak konsultację z seksuologiem. Obecnie w wielu miejscach możliwe jest skorzystanie z teleporady:

https://centrum-mk.pl/teleporada-co-musisz-wiedziec-zanim-z-niej-skorzystasz

Na stronie jest to opisane szerzej. Dzięki temu wizyta może być dla Was mniej stresujaca.

Problem może byc o wiele bardziej złożony tak więc dobrze jest skonsultować to ze specjalistą. U kobiet w wielu przypadkach wynika to z niewyregulowania hormonow. 

Odnośnik do komentarza

Trzeba sprawdzić najpierw stronę fizyczną. Sprawdź sobie stories Agnieszki Nalewczyńskiej - ginekolożki. Miała z miesiąc temu o tym stories (jest zapisane pod hasłem Libido). Opisuje po kolei drogę jak sprawdzić przyczynę spadku libido. Zaczyna się od strony fizycznej. Także najpierw kierunek ginekolog lub endokrynolog.

Mnie w erotyczny nastrój wprowadzają również takie ebooki erotyczne - zerknij sobie.  Może dobrze bedzie tak poprawic sobie nastrój. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...