Skocz do zawartości
Forum

Jajowaty, wyczuwalny pod skóra kształt i brak okresu a ciąża


Gość kekoa49941reza18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kekoa49941reza18

Witam,
chciałabym prosić o odpowiedź... jakiś czas temu a dokładnie 18 lutego bądź 3 marca(dokładnie nie pamiętam;/)kochałam się z chłopakiem i na początku bez zabezpieczenia... no i wtedy on doszedł, tyle że nie we mnie. Pytałam go czy jest pewien wszystkiego i odpowiedział, że nic we mnie nie wpadło. Zrobiłam cztery testy i wszystkie wyszły negatywne. Jednak nadal nie mam okresu, powinnam mieć ok 11, 12 dnia każdego miesiąca, ale nic. Ostatnio okres miałam od 11-16 lutego a w marcu zero. Przed lutym nie miałam przez 1,5 miesiąca a jak nadszedł to tak strasznie bolał mnie brzuch, że o mało nie wylądowałam w szpitalu, ale po dużej ilości tabletek przeciwbólowych przeszło.
Mogę dodać, że nie mam mdłości, mniej jem, ale to już od dłuższego czasu, mam dziwnie wzdęte podbrzusze i większe po prawej stronie od pępka, tam też pod skórą, wyczuwam jakby coś jajowatego i to najbardziej mnie niepokoi. Piersi mnie nie bolą, nie są większe. Kawa mnie nie odpycha, ogórki kiszone zawsze lubiłam więc nadal je jem. Do wc idę jak tylko coś wypiję, ale nie co 5 min. Zgaga- hmm...nigdy jej nie miałam i tak na serio to nie wiem jak się ja odczuwa, ale z tego co czytałam to jest to pieczenie od gardła do żołądka i ... nie miałam czegoś takiego. Mam od jakiegoś czasu serowatą wydzielinę z pochwy, jest żółtawa i niezbyt ładnie pachnie, ale to nie pierwszy raz...już dawniej tak miałam. Nie wiem co mam myśleć, zrobić znowu test? Najbardziej boję się o ta prawą stronę brzucha, że jest...dziwna.
Czy któraś z was też tak miała?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...