Skocz do zawartości
Forum

Życzenia Wielkanocne


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
chciałam Wam złożyć życzenia Wielkanocne, bo pewnie po swietach dopiero tu zajrze, bo wyjezdzam. Więc tak

życze wszystkim kobitkom z naszego forum, żeby były silne, dzielne, nie poddawały sie w zyciu, dazyly do swoich celów, żeby zawsze widziały światełko w tunelu. Dziewczyny - trzeba byc twardymi! Niech wiosna zagosci w Waszych serduszkach i nabawi Was optymizmem a chłopy leją Was wodą na szczęście :D

Panowie, z wyróżnieniem dla Bodzia, który oprócz tego, że jest przystojnym i wartościowym facetem, to jeszcze tworzy muzyke! Oby tak dalej i pamiętaj że masz być szczęśliwy i w związku i w swoim pokoju no i znajdz dobrą prace ;))
No wiec:
Panom życze wspaniałych Pań, żeby im brzuszki troszkę urosły w święta, żeby wierzyli w siebie i dbali o siebie i o swoje kobiety, żebyscie sie doceniali i wierzyli w siebie!

No i:
moderatorkom, które tu czuwają i w jakiś sposób na pewno prowadzą te forum, dzięki czemu jest tu całkiem przyjemnie.

Wesołych Świąt

a jeszcze wierszyk Wam strzele:

Na Wielkanoc od króliczka,
niech Wam wpadnie do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byście mieli wszystko w tyle.

Pozdrawiam!!

monthly_2012_04/zyczenia-wielkanocne_50.jpg

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość balbinka92

Witajcie w ten świąteczny dzień :) Wszystkiego na bogato Wam życzę - zwłaszcza emocjonalnie ;)

Mi święta mijają zaskakująco dobrze, spędziłam sporo czasu z rodzicami i fajnie sobie pogadaliśmy, teraz chwilka przerwy a zaraz obiadek, moja ulubiona zapiekanka, także nie narzekam :D W ogóle święta są dużo fajniejsze, jak nie ma sztucznego tłoku, nie ma sztucznych rodzinnych zbiorowisk, tylko najbliższa rodzina, ludzie, którzy naprawdę chcą ze sobą spędzić czas, a nie tylko dlatego, że tak wypada...

Odnośnik do komentarza
Gość pa_szczak

Panie tak ładnie napisały, że ciężko jeszcze coś dodać . :D

A jednak !
A ja dodatkowo Wszystkim Paniom i Panom życzę zdrowia psychicznego, abyście zanadto nie świrkowali i bardzo mądrze na tym forum dalej pisali ! :D

SMACZNEGO JAJECZKA !

Odnośnik do komentarza

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, chciałabym wszystkim użytkownikom forum abczdrowie życzyć  :

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa! 
 :)))

Dużo zdrowia i optymistycznego nastroju  wam wszystkim życzę! 

 

unnamed (3).jpg

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...