Skocz do zawartości
Forum

Alergia na tłuste włosy


Gość wiśniowa kraina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiśniowa kraina

Można mieć alergie na tłuste włosy???
Bo ja chyba mam!!!!!

jak mam przetłuszczone włosy np. 3 dzien nie myje, to na szyi karku i troche na plecach tak jak wlosy sie koncza, robia mi sie czerwone plamy lekko swedza troche pieką, jakby poparzenie czy cos normalnie jak alergia czasem na szyi mi sie pare babelkow zrobi. to alergia na tłuste włosy!!

czy ktos z was tak ma??

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

ja myje włosy codziennie chyba ze za pozno wstane albo nie wychodze nigdzie to co 2 dzien dla mnie to normalne przeciez czlowiek sie poci to musi myc wlosy zwlaszcza ze brud i kurz mozna zlapac chociazby z ulicy jak sie kurzy od samochodow itp.

Odnośnik do komentarza

niektorzy maja tluste wlosy bo uzywaja szamponow nie odpowiednich dla nich albo zle splukuja bo ja sama widze po sobie ze jak za szybko myje wlosy np rano i sie spiesze i zle splucze to mam brzydki, jak sie uzywa olejkow czy roznego rodzaju serum do wlosow tez trzeba malutko uzywac bo ja raz sobie cos takiego kupilam nalozylam za duzo i mialam kluchy a nie wlosy

Odnośnik do komentarza
Gość Roksanaaa

Powinnaś myć włosy tylko i wyłącznie wodą z deszczu tz: deszczówką.Wiem to trudne ale niestety tym sposobem najszybciej i bez chemicznie problem strupów z dekoltu i pleców zniknie oraz włosy nie bd,Się tak szybko przetłuszczały.Też miałam ten problem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...