Skocz do zawartości
Forum

Przeniesienie preejakulatu na palcach do pochwy


Gość lu...53

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio uprawiałem z dziewczyną petting. Wytrysku nie miałem, lecz wydzielił mi się preejakulat. Boję się, że gdy zakładałem prezerwatywę to mogłem dotknąć palcami preejakulatu, potem wsadziłem te palce do pochwy, lecz po drodze miałem styczność z jej ubraniem. Proszę mi powiedzieć czy w tej 'drodze' plemniki mogły zginąć? To było 3 dni po skończonym okresie.

Odnośnik do komentarza

nie wiem o jaką drogę ci chodzi:) Jeśli rzeczywiście miałeś na palcach preejakulat i w tym preejakulacie były żywe plemniki ( bo wcale ich tam nie musi być) to mogła dojść do zapłodnienia. Tylko, że jeśli Twoja dziewczyna ma krótkie cykle mniej niż 25 dni to 3 dni po okresie mogła mieć dni płodne, więc szansa jest, ale wydaje się być mała

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

Witam,

Opisywany przez Ciebie przypadek, związany jest bardzo niskim prawdopodobieństwem zajścia w ciążę.
Proszę pamiętać, że w badaniach naukowych potwierdzono różną ilość, a czasami brak plemników w preejakulacie.
Myślę, że nie powinieneś bardzo się martwić, no chyba, że doszło do uszkodzenia prezerwatywy i wytrysku wewnątrz pochwy. Plemniki nie są nieśmiertelne;) Aby przeżyć i móc zapłodnić, muszą mieć sprzyjające środowisko.
Trochę inaczej by było jakbyś pełne nasienie przeniósł na palcach do pochwy swojej partnerki, wówczas prawdopodobieństwo było by znacznie większe.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...