Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki i jasnobrązowe plamienie a ciąża


Gość mo...88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Mam 23 lata i staram sie o dziecko a raczej starałam, ponieważ nie dostałam miesiączki i zrobilam 2 testy ciazowe i wyszło że jestem w ciązy. Wcześniej chodziłam do lekarza ponieważ miewam plamienia śrudcykliczne i lekarz podejrzewał niedobór progestreonu ale robiłam wyniki i wyszły prawidłowe. Na kolejnej wizycie 16 dnia cyklu lekarz stwierdził że najprawdopodobniej nie mam owulacji bo nie mam pęcherzyka dominujacego a dodam że mam cykle 31 dniowe regularne. Lekarz przypisał mi lek na symulacje owulacji który brałam przez 5 dni od 4 do 8 dnia cyklu, i 16 dnia cyklu na usg wyszło ze nadal nie mam pęcherzyka dominujacego. Lekarz kazał zrobić badania estradiolu i wyniki wyszły w miarę dobre i 21 dnia cyklu byłam na usg ale lekarz powiedział że mógł by być większy poziom estradiolu. Przypisał mi ten estradiol i kazał brać od 1 do 28 dnia cyklu tylko chodzi o to że dziś jest 38 dzień cyklu a ja nie mam miesiączki zrobiłam se dwa testy ciązowe i wyszło że jestem w ciązy. Dzis dzwoniłam do lekarza by sie umówić na wizyte ale termin wityty dopiero na za 2 tygodnie a ja właśnie dostałam delikatne plamienia koloru jasnobrążowego i nie wiem co mam robić? dodam że do dnia wizyty u lekarza lekarz powiedział żebym brała 2 tabletki luteiny rano i wieczorem i witaminy, ale ja nie wiem czy te plamienia sa poważne? czy mam czekać na tą wizyte czy koniecznie iśc już do lekarza? dodam że palmienia są naprawde delikatne krótkotrwałe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...